Tüketici Dostu Dergisi|Pazar, Ekim 21, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektrikli Ev Aletleri » Kenwood SB255 Smoothie Makinesi ile en ‘şeker’ bayram!
  • Bizi takip edin !

Kenwood SB255 Smoothie Makinesi ile en ‘şeker’ bayram! 

Kenwood Smoothie Makinesi İmaj Görseli

Kenwood’un geliştirdiği gümüş renkli SB255 Smoothie Makinesi ile istediğiniz meyve, buz ve dondurmayı karıştırarak farklı tatlarda frozenlar yapabilir ya da damak tadınıza özgü leziz smoothielerle sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz.

Kenwood SB255 Smoothie Makinesi’nin paslanmaz çelik bıçakları ve bulaşık makinesinde yıkanan aparatları, smoothie severlere büyük kullanım kolaylığı sunuyor. Kenwood SB255 Smoothie Makinesi ile kendinize ve sevdiklerinize taze meyve ve sebzelerle içecekler ve taze meyve kokteylleri hazırlayabilirsiniz.

500 W motor gücüne sahip Kenwood SB255 Smoothie Makinesi’nin 1,5 litre kapasitesi, 2 farklı hız seçeneği ve patentli yer tasarruflu bar tipi musluğu, içeceklerinizi hem kolayca hazırlamanızı hem de içeceğinizi bardaklara rahatça doldurmanızı sağlıyor.  Ayrıca 2 adet 0,5 litrelik dökülmez ve ısınmayı engelleyen fincan da Kenwood SB255 Smoothie Makinesi ile hediye ediliyor.

Kenwood SB255 Smoothie Makinesi’nin önerilen satış fiyatı 239 TL’dir.

Kenwood ürünlerine; hepsiburada.com, Bimeks, Carrefour, Esse ve  Kipa’nın Türkiye çapındaki tüm mağazalarından ulaşabilirsiniz.

www.kenwood.com.tr

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display