Tüketici Dostu Dergisi|Cumartesi, Şubat 23, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektrikli Ev Aletleri » LG elektrik süpürgesinin takibindesiniz
  • Bizi takip edin !

LG elektrik süpürgesinin takibindesiniz 

1346075094_LG_Follow_Me_2

LG Electronics, kullanıcıyı otomatik olarak takip eden Kompressor Follow Me isimli inovatif elektrik süpürgesini pazara sundu. Follow Me, süpürme işlemi sırasında cihazı çekme zahmetini ortadan kaldırıyor. LG’nin benzersiz Kompressör toz sıkıştırma teknolojisi ve Kompressör Cyclone Sistemi sayesinde ürün, hijyenik ve güçlü bir temizlik deneyimi sunuyor.

“Yeni Kompressor Follow Me, bir önceki Kompressor Elite modelinin özelliklerini taşıyor ve kullanım kolaylığı sağlayan yeni inovatif nitelikleri listesine ekliyor” diyen LG Electronics Beyaz Eşya Bölümü Başkan ve CEO’su Young-ha Lee, sözlerini şöyle sürdürdü: “Otomatik hareket özelliği ve hijyenik toz sıkıştırma teknolojisi ile yeni ürünümüz daha pratik ve sağlıklı temizliğe olanak tanıyor.”

Sensörlerle hareket algılanıyor 

Otomatik Yer Tanıma ve Hareketli Tekerlek Takip Etme Teknolojisi’nden faydalanan Kompressor Follow Me, kullanıcısını otomatik olarak takip eden ilk elektrik süpürgesi olma özelliği taşıyor. Otomatik Yer Tanıma Teknolojisi, süpürgenin gövdesi ve tutma yerinde bulunan, birbirine bağlı dört adet sensör sayesinde kullanıcı ve süpürge arasındaki mesafeyi sürekli olarak 100 cm’de tutuyor. Sensörler tutma yerindeki hareketi algılıyor, sonrasında sensörler Hareketli Tekerlek Takip Etme Teknolojisi ile etkileşime geçerek kullanıcının çaba göstermeden, rahat ve hızlı bir biçimde temizlik alanını süpürmesini sağlıyor.

Enerji tasarrufu

Dünyanın ilk toz sıkıştırma teknolojisi olan Kompressor, toz haznesini boşaltırken oluşan toz bulutunu azaltıyor. Bu teknoloji sayesinde üç kat daha fazla toz tutulabiliyor, bu da toz haznesinin daha seyrek boşaltılmasını sağlıyor. Ayrıca dört katmanlı HEPA filtresi havayı temizliyor ve süpürme işlemi sırasında oluşan kötü kokuyu ve toz parçacıklarını yüzde 99.9 oranında yok ediyor. Enerji tasarrufu sağlayan Eco-Motor, ısı salınımını azaltıyor, Stand By modu ise süpürge kullanılmıyorken enerjiyi muhafaza ediyor. 73db ses seviyesinde çalışan ürün, düşük oranda ses çıkarıyor.

Yeni Kompressor Follow Me’nin Türkiye’deki satış fiyatı 1499 TL olarak belirlendi.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display