Tüketici Dostu Dergisi|Perşembe, Ekim 18, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektrikli Ev Aletleri » Hamarat et kıyma makinesi Fakir Multifun marifetleri ile sizi de şaşırtacak
  • Bizi takip edin !

Hamarat et kıyma makinesi Fakir Multifun marifetleri ile sizi de şaşırtacak 

fakircopy

Özellikle gıda hijyeni konusunda hanımların tercihi olan ve mutfağımızda istediğimiz kıvamda istediğimiz kalitede eti kıyma olarak kullanmamıza ve stoklamamıza imkan veren et kıyma makineleri genelde raflardaki yerini alır ve unutulur. Fakir Multifun ise, her daim mutfak tezgahı üzerindeki yerini koruyacak ve özellikleri ile hanımların vazgeçilmezi olacak.

Yemekte, Salatada, Kahvaltı’da Multifun

Fakir Multifun ‘ın 1500 watt gücü  ve çelik kıyma diskleri sayesinde istediğiniz her türlü eti, yapacağınız yemeğe uygun kıvamda köftelik, yemeklik ve satır kıyması haline getirebilirsiniz, üstelik hijyenik ve sağlıklı bir ortamda…

Güzel bir yemek yapmak için elinizin altında bulunan bu şık robotu sebzelerinizi doğramakta ve dilimlemekte de kullanabileceksiniz. Yemeğin yanına tamamlayıcı olarak hazırladığımız salatalar Fakir Multifun ile sanata dönüşüyor.

Çocuklarınızın çok sevdiği ve hangi koşullarda üretildiğini bilmediğiniz sosis, sucuk gibi kahvaltının vazgeçilmez tatlarını da evimizde Multifun ile hazırlayabilmek mümkün. Fakir Multifun ile hazırladığınız kıymaları baharatlarla çeşnilendirerek ve sosis aparatından geçirerek sağlıklı ve lezzetli sosisler hazırlamak çok kolay. Çocuklar lezzetin tadına varırken siz evde hazırlamanın verdiği huzurla onları izleyebilirsiniz.

Şaka değil ‘Portakal da sıkabiliyor’

Zengin aparat seçenekleriyle Multifun mutfakta neredeyse sizin kadar hünerli. Grip ve nezle sezonunun açıldığı, C vitamininin bu kadar önemli olduğu Sonbahar ve Kış aylarında kahvaltımızın baş tacı portakal sularını da Multifun ile hazırlamak mümkün.  Tek bir aparatla anında narenciye sıkacağına dönüşen Fakir Multifun’un maharetleri “pes artık” dedirten kıvamda.

·         Narenciye Sıkma Aparatı
·         Sebze Doğrama Aparatı
·         Sosis Yapma Aparatı
·         Tıkanmayı Önleyen Geri Alma Tuşu
·         3 Ayrı Paslanmaz Çelik Kıyma Diski
·         4 Ayrı Paslanmaz Çelik Sebze Doğrama Diski
·         Kilit Düğmesi
·         Kolay Kullanım ve Temizlik İçin Ayrılabilir Parçalar
·         Disk Saklama Gözü
·         Kablo Saklama Yuvası
·         Made in Europe
·         230V 50Hz 1500W max.

 

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display