Tüketici Dostu Dergisi|Pazar, Ekim 21, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektrikli Ev Aletleri » Ütüleme,Tefal Pro Express Buhar Jeneratörü ile sorun olmaktan çıkıyor
  • Bizi takip edin !

Ütüleme,Tefal Pro Express Buhar Jeneratörü ile sorun olmaktan çıkıyor 

1344503582_01_GV5150_FACING_EASYCORD_TE

Sıcak yaz ayları geride kaldı, okul kıyafetleri ve daha çok ütüleme gerektiren giyecekleri dolaplardan çıkarmaya başladık. Yeniliklerin öncüsü Tefal üstün teknolojisiyle, en az sevilen ev işleri arasında yer alan ütülüme için de pratik ve güçlü bir çözüm sunuyor. En zorlu kumaşlarda bile hızlı ve mükemmel ütüleme yapan Tefal Pro Express Buhar Jeneratörü, evinizdeki en büyük yardımcınız olacak.

Tefal teknolojisinin benzersiz ürünü Pro Express, geleneksel ütülere oranla 3 kat daha fazla* buhar sağlayarak, en zorlu kumaşlarda bile çok güçlü ütüleme performansına kolayca ulaşıyor. ‘6 bar’ turbo buhar basıncıyla buruşuklukları kolayca açan Tefal Pro Express, çok daha hızlı bir ütüleme ile zorlu bir ev işini, inanılmaz ölçüde pratikleştiriyor.

Avrupa’nın 1 numaralı Buhar Jeneratörü** markası olan Tefal Pro Express, 1,8 litre su kapasitesi ve Eko Enerji sistemiyle de fark yaratıyor. Ayrıca özel kireç toplayıcı sistemi sayesinde çok daha uzun ömürlü kullanım imkânı sunuyor. Tefal Pro Express, anti kireç sistemi ve kendi kendini temizleyen auto clean taban ile performansını çok daha uzun süre koruyor.

 

*     Kullanım talimatlarına göre bağımsız bir laboratuvarda test edilmiştir.

** Avrupa’daki   (Fransa  ve Belçika’da Calor markası altında)  2004-2010 arasındaki satış analizlerine  göre

 

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display