Tüketici Dostu Dergisi|Pazartesi, Kasım 19, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektrikli Ev Aletleri » Profilo’nun yeni CrossFlow™ sistemi ile tozsuz bir hayat
  • Bizi takip edin !

Profilo’nun yeni CrossFlow™ sistemi ile tozsuz bir hayat 

Spiegelung_gs30_titel_ 001

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, sürekli toz torbası  değiştirmekten bıkanlara, ileri teknolojinin sunduğu konforu daha fazla yaşamak isteyenlere yeni VC9PT2200 toz torbasız elektrikli süpürgesini sunuyor. Profilo VC9PT2200 elektrikli süpürgenin CrossFlow™ sistemi verim, kolaylık, etkili temizlik ve tasarruf açısından önemli avantajlar sunuyor.

3 kademeli çalışan özel toz ayırma sistemi CrossFlowTM sayesinde elektrikli süpürge hem yüksek verimle çalışıyor, hem de toz torbası masrafına son veriyor. Sistemde 180 km/h hıza ulaşan emilmiş tozlar, merkezkaç kuvveti ile hızla dönüyor. Havadan ayrıştırılan tozlar, kolayca boşaltılabilen net 1,9 litre kapasiteli  konteynere yönlendiriliyor. Şeffaf konteyner kolayca çıkarılıp boşaltılabiliyor ve rahatlıkla temizlenebiliyor. Süpürgenin ana gövdesinde  yer alan separatör içinde, yüksek toz tutma gücüne sahip özel ayırıcı bir filtre bulunuyor. Filtre havada gözle görülemeyen 0,01 mm’den küçük tozları yakalayarak yüzde 100 temizlik sağlıyor. İleri teknoloji ile geliştirilen bu filtreyi, uzun aralıklarla sadece ıslak bir bez ile temizlemek yeterli oluyor.

Profilo VC9PT2200 elektrikli süpürge, motor ömrünü uzatan donanımı ile de dikkat çekiyor. Motor koruyucu filtre sayesinde gözle görülemeyen ince tozlar geniş yüzeyi ile havadan alınarak içeri hapsediliyor. Böylelikle tozların motora ulaşması önleniyor ve süpürge, güçlü performansını uzun yıllar koruyabiliyor.

Profilo VC9PT2200 elektrikli süpürge ProFiltre HEPA  filtreleme sistemi sayesinde de dışarı yüzde 100 temiz hava vermekte ve özellikle astım hastalarının ve toz alerjisi olan kişilerin yaşamını kolaylaştırmaktadır.

Profilo VC9PT2200 elektrikli süpürge özellikleri

Kompakt dizayn
Güçlü, temiz, hızlı ve torbasız
En verimli toz ayırma işlemi için “CrossFlow sistemi”
Güç: 300-max. – 2200 Watt
ProFiltre Hepa filtreleme sistemi
Hem cihazı kaldırma hem de boşaltma sırasında kolay kullanım
Konteyner kapasitesi: 1.9 l
Elektronik emiş gücü ayarı
Ergoplus tutma yeri
Sürgü tuşlu teleskobik boru
Halı ve sert zeminler için süpürme başlığı (genişlik:260 mm)
2 aksesuar: Mobilya ucu ve dar aralık ucu
Dikey ve yatay park etme özelliği
Otomatik kablo toplama özelliği
Etkinlik alanı yarıçapı: 10 m

Schatten_gs30_easytoreach_ 001

spiegelung_schmutz_box_ 001

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display