Tüketici Dostu Dergisi|Cumartesi, Şubat 23, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektrikli Ev Aletleri » Rowenta Intense Pure Air Hava Temizleyici evinizdeki havayı 1 saat içinde otomatik olarak temizliyor
  • Bizi takip edin !

Rowenta Intense Pure Air Hava Temizleyici evinizdeki havayı 1 saat içinde otomatik olarak temizliyor 

rowenta_aircleaner1

Günlük yaşamımızın yüzde 80’ini kapalı alanlarda geçiriyoruz ve günde yaklaşık 10.000 L hava soluyoruz. Zamanımızın büyük bölümünü geçirdiğimiz kapalı alanlarda hava, açık alanlara oranla yaklaşık 8-10 kat daha kirlidir. Bu durum, özellikle pencereleri açma imkânının kısıtlı olduğu kış aylarında, sağlıksız bir ortamda nefes almamız anlamına gelir. Soluduğumuz havayı temizleyerek, havanının kalitesini artırmak sağlığımızı korumak açısından büyük önem taşır.

Intense Pure Air Hava Temizleyici’nin havadaki alerji yapan maddeleri azaltmaktaki etkisi İngiliz Alerji Vakfı tarafından test edilip onaylanmıştır.

Kapalı alanlardaki kirli hava

Kapalı alanlardaki hava farklı kaynaklardan gelen, ciddi miktarda kirlilik içerir. Bu kirlilik biyolojik, fiziksel ve kimyasal kirler olmak üzere toz, polen, küf, bakteri, sigara dumanı, hayvansal alerjenler gibi bileşenlerden oluşabilir, Intense Pure Air Hava Temizleyici, bu tehditlere karşı evinizin en ideal havaya ulaşmasını sağlar.

Sadece 1 saat içinde tertemiz hava

Rowenta’nın yeni ürünü Rowenta Intense Pure Air Hava Temizleyici ile artık tertemiz ve sağlıklı bir hava solumamız mümkün. Intense Pure Air Hava Temizleyici, havadaki polenleri, tozu, sigara dumanını ve benzer kirleri temizler, oluşabilecek alerji, astım ya da solunum zorluklarını önlemeye yardımcı olur ve kimyasal kirlere maruz kalmanıza engel olur. Intense Pure Air Hava Temizleyici, üç filtresiyle evinizdeki havayı otomatik olarak temizler. Ön filtre havadaki büyük tozları ve taneleri toplar. Karbon ve HEPA filtreleri havadaki partiküllerin en az yüzde 99,5’ini yakalar ve havayı arındırır.  Intense Pure Air Hava Temizleyici, Akıllı Kontrol Paneli ile havadaki kirlilik oranını tespit eder ve gösterir. Hava akışını otomatik olarak ayarlar.

Ürünün fiyatı: 899,90TL.

rowenta_aircleaner

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display