Tüketici Dostu Dergisi|Cumartesi, Şubat 23, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektrikli Ev Aletleri » Rowenta’dan Avrupa’nın en sessiz saç kurutma makinesi: Silence Respect
  • Bizi takip edin !

Rowenta’dan Avrupa’nın en sessiz saç kurutma makinesi: Silence Respect 

1339411119_ROWENTA__Silence_Rose_Acc_ROW

Özellikle kadınlar için saç kurutmanın iki önemli zorluğu vardır. Birincisi saçın sağlıksız kuruyarak kırılması, diğeri ise güçlü bir saç kurutma makinesinin yüksek ses çıkararak rahatsızlık yaratması. Sabah erken saatlerde veya gece geç saatlerde saçlarını kurutmak zorunda kalanlar için makinenin çıkardığı gürültü, istenen şekil ve bakıma ulaşmayı çoğu zaman engeller.

Rowenta, günlük hayatta önemli bir yer tutan bu iki sorun için “sessiz devrim” niteliğinde mükemmel bir çözüm geliştirdi. Sadece 75 dB(A) ses şiddetiyle çalışarak “Avrupa’nın en sessiz saç kurutma makinesi” ünvanına sahip olan Rowenta CV7650 Silence Respect, ister çok erken, ister çok geç olsun günün her saatinde saç kurutmayı keyifli hale getiriyor. Benzerlerinden tam 5 kat daha sessiz olan Rowenta CV7650 Silence Respect, gürültüsüz ve kusursuz bir saç kurutmayı mümkün kılıyor. Üstelik bu sessizliğe rağmen 2000 W motor gücüyle çok etkin bir performansa da ulaşıyor.

Respect fonksiyonuyla sağlıklı kurutma

Rowenta CV7650 Silence Respect’in benzersiz “respect” fonksiyonu, güçlü bir kurutma işlemini saça zarar vermeden tamamlıyor. Rowenta CV7650 Silence Respect’i vazgeçilmez kılan respect fonksiyonu sayesinde, sadece tek tuşla saçta kırılmayı en aza indiren hava akımı ile yüzde 25’e varan daha az kuruluk meydana geliyor. Rowenta CV7650 Silence Respect’in seramik kaplaması ise saçları daha parlak ve ışıltılı yapıyor. İyon teknolojisi ise elektriklenmeyi azaltarak saç kabarmasını engelliyor.

Her ihtiyaca yönelik zengin donanım seçeneği

Rowenta CV7650 Silence Respect, donanım ve fonksiyon seçenekleriyle de farklı ihtiyaçlara en uygun çözümü sunuyor. “Ultra ince fön başlığı (9mm)”, “kalıcı şekillendirme için soğuk hava üfleme”, “ultra güçlü hava akımı için turbo fonksiyonu”, “3 ısı ve 2 hız ayarı”, “kolay temizlenen çıkarılabilir ızgara”, Rowenta CV7650 Silence Respect’in mükemmelliğini tamamlıyor.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display