Tüketici Dostu Dergisi|Cuma, Nisan 19, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektrikli Ev Aletleri » Sağlıkla ışıldayan saçlar için Bosch QuattroIon saç bakım serisi
  • Bizi takip edin !

Sağlıkla ışıldayan saçlar için Bosch QuattroIon saç bakım serisi 

1349344247_MCIM00504668_PHC536_455EE7B

Bosch Ev Aletleri’nin geliştirdiği Bosch QuattroIon saç bakım serisi, yeni yılda saçlarında değişiklik yapmak isteyenler için parlak, bakımlı ve ışıl ışıl saçlara kavuşmayı hayal olmaktan çıkarıyor.

Bosch saç bakım ekibinin özel çalışmaları sonucu geliştirilen ve saç kurutma makinesi, düzleştirici ile maşadan oluşan seri, yenilikçi QuattroIon teknolojisi ile ödüllü bir seri. Tasarım alanında dünyanın en önemli ve saygın ödüllerinden olan RedDot tarafından ödüllendirilen Bosch QuattroIon teknolojisi, statik elektriklenmeyi azaltarak, saçlara parlaklık kazandırırıyor.

Yeni yılda parlak, düz ve sağlıkla ışıldayan saçlar için

Parlak ve düz saçlara kavuşmak, sadece şampuanlar ve saç bakım ürünleriyle elde edilemiyor. Nazik kurutma ve şekillendirme, özellikle yağmurlu ve rüzgârlı kış aylarında çok daha önemli bir rol oynuyor. Bu ihtiyaca en iyi şekilde cevap verebilmek üzere Bosch saç bakım ekibi saça parlaklık veren özelliği ile yenilikçi QuattroIon teknolojisini geliştirdi. Serideki ürünlerinde bulunan dört farklı iyon çıkışı aktif edildiğinde, dört bir yandan ekstra geniş bir iyon hava akımı oluşuyor. Oluşan bu akım saçları adeta bir bulut gibi sararak, saç tellerini her yönden çevreliyor. Bu sayede saç kurutma ve şekillendirme esnasında statik elektriklenme azalıyor. Sonuçta saç çok daha kolay taranıyor, gözle görülür şekilde daha pürüzsüz oluyor ve üç boyutlu bir parlaklık kazanıyor. Uzun vadede saçların kırılması da azalıyor.

Kırmızı LED ışık şeridi ile daha göz alıcı bir tasarım

Bosch QuattroIon serisindeki ürünlerin üzerinde kırmızı LED ışık şeridi bulunuyor. Bu şerit, iyonizasyonun açık olup olmadığını gösteriyor. Bu da ürünlerin tasarımına çarpıcı bir dokunuş daha ekliyor.

Bosch QuattroIon saç kurutma makinesi saçınızı nazikçe kurutuyor

2000 Watt gücündeki Bosch PHD5767 QuattroIon saç kurutma makinesi, üç sıcaklık ve iki fan ayarına sahip. Saç modelini sabitlemek için ise üzerinde kilitlenebilen entegre soğuk hava tuşu bulunuyor. Bosch QuattroIon saç bakım serisindeki tüm diğer ürünlerde olduğu gibi, saç kurutma makinesinde de dört ayrı iyon çıkışı bulunuyor. Bu sayede iyonik hava akışı saç tellerini tamamen sararak, saçın nazikçe ve elektriklenmeden kurutulmasını sağlıyor. Aksesuarları ile farklı saç sekillleri yapılmasına olanak tanıyor. Difüzör daha fazla hacim ve havalı bukleler sağlarken, ince ucu hassas bir şekillendirme yapılabiliyor. QuattroIon saç kurutma makinesinin tavsiye edilen satış fiyatı 120,00 TL.

Bosch QuattroIon saç şekillendirici ile mükemmel bukleler

Söz konusu bukleler olduğunda Bosch PHC5363 QuattroIon bukle maşası, saçlar için güzellik ve korumayı mükemmel şekilde birleştiriyor. Sadece 19 milimetrelik dar maşa çapı ile  benzersiz bukleler için dizayn edilen ürün, sahip olduğu seramik kaplama sayesinde nazik ve eşit oranda ısı dağılımı sağlıyor. Bosch QuattroIon saç şekillendirici ile yılbaşı gecesi için hazırlayacağınız mükemmel bukleler ile göz kamaştırmak elinizde. QuattroIon saç şekillendiricinin tavsiye edilen satış fiyatı 115,00 TL.

Bosch QuattroIon saç düzleştirici ile göz alıcı saçlar

Bosch PHS5263 QuattroIon saç düzleştirici, sahip olduğu ekstra geniş ısıtma plakaları ile daha uzun ve gür saçları düzleştirmek için çok ideal bir ürün. Anodize plakaları ve dört ayrı iyon çıkışı bir araya geldiğinde, saça ek koruma ve yoğun bir parlaklık kazandırıyor. Diğer bir avantajı da düzleştiricinin sadece otuz saniye gibi kısa bir sürede kullanıma hazır hale gelmesi. Bu özelliği ile Bosch QuattroIon saç düzleştirici partiler başta olmak üzere tüm davetlere ve iş görüşmesine yetişecekken, son dakikada saç yapmak gerektiğinde adeta bir kurtarıcı oluyor. QuattroIon saç düzleştiricinin tavsiye edilen satış fiyatı 125,00 TL.

1349344248_MCIM00504801_PHS526_455EE82

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display