Tüketici Dostu Dergisi|Pazartesi, Kasım 19, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektrikli Ev Aletleri » Sahurda çay keyfi Siemens teaSense çay makinesi ile yaşanır
  • Bizi takip edin !

Sahurda çay keyfi Siemens teaSense çay makinesi ile yaşanır 

1340356148_cay2

Geleneksel içeceğimiz olan çay, Ramazan ayında da soframıza ve yemek sonrası keyfimize  Siemens, TA60100 teaSense çay makinesi ile eşlik edecek. TA60100 teaSense çay makinesi mükemmel çaylar  zahmetsiz bir şekilde hazırlanıyor. Yepyeni, modern ve şık bir tasarıma sahip olan teaSense çay makinesi, tek tuşla kolay kullanım özelliğinin sağladığı pratiklik sayesinde, herkesi bir çay ustasına dönüştürüyor.

Siemens TA60100 teaSense çay makinesi, “sensörlü sıcak tutma sistemi” sayesinde suyun kaynama noktasından demleme noktasına geldiğini otomatik olarak hissediyor ve kendiliğinden demleme moduna geçiyor.

Tekrar su ilave edildiğinde suyun derecesinin düştüğünü kendi kendine algılıyor ve otomatik olarak tekrar kaynama konumuna geçer. Hassas sensör teknolojisine sahip bu akıllı çay makinesi, yeni ilave edilen suyu kaynattıktan sonra da tekrar kendiliğinden demleme moduna geçiyor. Bu teknoloji sayesinde, usta bir çaycının eliyle ve klasik çay pişirme yöntemleriyle hazırlanmış kadar mükemmel tat elde edilirken, kullanıcılar için de önemli bir pratiklik sağlanıyor.

Siemens TA60100 teaSense çay makinesinin otomatik kapanma sistemi güvenli bir kullanım açısından önem taşıyor. Cihaz, 2 saat boyunca hiç kullanılmadan açık konumda kalırsa otomatik olarak kapanıyor, böylelikle hem enerji tasarrufu, hem de güvenlik sunuyor.

Gayet şık görünümlü bir cam demliğe sahip olan Siemens teaSense çay makinesinin alt kısmı, istenirse sadece su ısıtmak için kettle olarak da kullanılabiliyor. Gizli rezistanslı paslanmaz çelik zemin üzerine oturmuş olan alt taban, pratiklik ve kullanım kolaylığı için 360° dönebiliyor. teaSense’in demlik kapasitesi 1.2 lt, toplam su kapasitesi 1.75 lt.

Demliğin içerisinde ekstra büyük bir çay süzgeci, su haznesinde çıkartılabilen çelik kireç filtresi ve çift taraflı su seviye göstergesinin yanı sıra, yüksek performans sağlayan maksimum 1.700 W gücüyle teaSense çay makinesi, Ramazan ayı süresince iftar ve sahurlarda çay keyfine keyif katacak.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display