Tüketici Dostu Dergisi|Cuma, Nisan 19, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektrikli Ev Aletleri » Sakal şekillendiricide özgürlük dönemi Philips QT4090
  • Bizi takip edin !

Sakal şekillendiricide özgürlük dönemi Philips QT4090 

PICTURE 052

Sakal şekillendirici kullanırken karşılaşılan en önemli sorunlardan biri de lavabo üzerine dökülen ve temizlenmesi zor olan parçalar. Philips, yeni nesil sakal şekillendiricisi QT4090’la bu soruna yenilikçi bir çözüm getiriyor.

Philips’in yeni nesil sakal şekillendiricisi QT4090, düzeltme esnasında dökülen sakallarla ilgili yenilikçi bir çözüme imza attı. Vakumlu çekim sistemi sayesinde mekân bağımsız olarak dilediğiniz yerde sakal şekillendirme işlemini yapabileceğiniz Philips QT4090, teknik özellikleriyle de oldukça göz alıcı.

18 farklı hassas ayara sahip olan ürün, çok fonksiyonlu dijital göstergesiyle, kalan pil ömrünü ve kullanım biçimi ile ilgili verileri kolayca takip edebilmenizi sağlıyor. Kalın sakallarda maksimum performans gösteren “Turbo Şarj Sistemi” de Philips QT4090’ı tercih etmeniz için bir diğer neden.

Turbo güç artırım düğmesi ile kontrolü her zaman elinizde tutabileceğiniz cihazın bakım gerektirmeyen bıçakları da uzun ömürlü bir kullanım vaat ediyor.

Güçlü lityum ion pili ile 1 saatlik şarjla 60 dakika kullanılabilen Philips’in yeni sakal şekillendiricisi, yüksek performans ve kolay kullanım için tasarlandı. Philips QT4090 229 TL’lik fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

ÖZELLİKLER

Kesim derinliği                  32 mm
Uzunluk ayarları                 18 adet
Uzunluk ayarı aralığı         1-18 mm
Hassas kesim aralığı      1 mm
Kendiliğinden bilenen paslanmaz çelik bıçaklar

QT4090_3

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display