Tüketici Dostu Dergisi|Perşembe, Şubat 21, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektrikli Ev Aletleri » Tefal Infiny Press Revolution ile daha fazla meyve suyu, vitamin ve antioksidan
  • Bizi takip edin !

Tefal Infiny Press Revolution ile daha fazla meyve suyu, vitamin ve antioksidan 

ALL RIGHTS GIVEN

Meyveleri parçalamak yerine ezerek suyunu elde eden özel bir teknolojiye sahip olan Tefal Infiny Press Revolution, diğer klasik sıkacaklara oranla %35’e kadar daha fazla meyve suyu, %30’a kadar daha fazla vitamin, %75’e kadar daha fazla antioksidan* sağlıyor.

Yeniliklerin öncüsü Tefal’in en yeni ürünü Tefal Infiny Press Revolution, özel teknolojisiyle meyve suyunda devrim yaratıyor. Tefal Infiny Press Revolution, meyvenin suyunu ezerek sıkan teknolojisi ile klasik katı meyve sıkacaklarına oranla %35’e kadar daha fazla meyve suyu, %30’a kadar daha fazla vitamin, %75’e kadar daha fazla antioksidan sağlıyor.*

Tüm sebze ve meyvelerin suyunu sıkan Tefal Infiny Press Revolution, diğer iyi sınıf meyve sıkacaklarına göre çok daha fazla meyve suyu çıkarma özelliğine sahiptir**, ayrıca orman meyveleri, havuç ve yeşil bitkiler gibi zorlu meyve ve sebzeleri de kolayca sıkar.

Sessiz kullanım, kolay temizlik

Tefal Infiny Press Revolution, sessiz çalışma özelliğiyle de fark yaratıyor. 70,2 db ses düzeyi ile herhangi bir meyve sıkacağına oranla 2 kat sessiz çalışma özelliğine sahiptir.***

Tefal Infiny Press Revolution, tüm parçaları bulaşık makinasında yıkanabilme özelliğiyle kolay temizlenir. İki kullanım arasında üst hazneden su eklenerek temizlenmesi de pratiklik sağlar. Konsantre meyve posası, posa birikiminin dış haznede sağlanması ve meyve/sebze eklenmesi için üç tüp alanının bulunması özellikleriyle kesintisiz meyve suyu sıkar. Meyve suyu filtresine ek olarak sebze/meyve püresi filtresi de kullanım kolaylığı sağlar.

Önerilen Satış Fiyatı: 749,90 TL

*Kaynak: CTCPA, Haziran 2012, C vitamini için portakal, antioksidanlar için ahududu (ORAC testi) üzerinde yapılan testerin sonucudur. Testler Tefal ZN650 meyve sıkacağı (1000W) ve Infiny Press Revolution cihazları karşılaştırarak yapılmıştır.

** Kaynak:  En iyi sınıf meyve suyu sıkacakları ile yapılan karşılaştırma sonucu – Aralık 2011.

***Kaynak: ‘En iyi sınıf‘ meyve suyu sıkacakları ile 2012 yılında yapılan bağımsız laboratuvar karşılaştırma çalışması sonuçları. 

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display