Tüketici Dostu Dergisi|Pazartesi, Kasım 19, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektrikli Ev Aletleri » UFO O2 hava temizleyici ile sağlıklı günler!
  • Bizi takip edin !

UFO O2 hava temizleyici ile sağlıklı günler! 

UFO O2 HAVA TEMIZLEYICI1

UFO 02 Hava Temizleyici, alerji yapıcı bakteri, virüs, küf gibi organizmaları yok ederek, ortamın havasını temizliyor ve hastalık yapıcı mikroorganizmaların sağlığımıza zarar vermesini engelliyor.  Aynı zamanda bağışıklık sistemini güçlendirerek, soğuk algınlığı gibi rahatsızlıklara karşı direnci arttırması, migren ataklarının seyrekleşmesine katkı sağlaması ve vücudu rahatlatıp uyku kalitesini arttırması gibi birçok etken ile yaşamımızı pozitif etkiliyor. Tam bir sağlık kaynağı olan negatif iyonun diğer özellikleri arasında; romatizmal rahatsızlıkları hafifletmesi, bilişsel performansı ve öğrenme yeteneğini artırması, fiziksel performansı ve vücut dayanımını arttırması, doğal sakinleştirici özelliğiyle depresyona iyi gelmesi var.

İçinde 2 adet iyon jeneratörü bulunan UFO O2 Hava Temizleyici, bu özelliği ile bulunduğumuz mekanda yüksek negatif iyon konsantrasyonu oluşturarak havamızı tazeliyor. Birçok yerde rahatlıkla kullanılabilen ürün, özellikle anaokulları, üniversiteler, pet-shoplar, çağrı merkezleri gibi kalabalık yerlerde güvenle kullanılıyor.

1 adet kaba filtre, 2 adet partikül filtresi, 1 adet hepa filtre, 1 adet karbon filtre, 1 adet Ti02 filtre, 1 adet UV filtre ve 2 adet negatif iyon jeneratörü ile sağlıklı ve temiz bir hava solumamızı sağlıyor.

Üründeki kaba filtre; hayvan tüyü, saç v.b. gibi çok büyük partiküllerin ilk filtrasyonunu yaparak hepa filtrenin tıkanmasını engeller. Partikül filtresi ise buradan geçebilen büyük çaplı toz, polen ve tekstil parçacıklarının HEPA filtreye geçerek verimliliğini düşürmesini engelliyor.  Hepa Filtre, insan saçının 300’de biri olan 0,3 mikrona kadar çok küçük partikülleri yüzde 99.97 gibi çok yüksek bir verimlilikle hapsedip bakteri, toz, polen, akar, küf gibi alerjenlere hayvan ve insan derisi üzerinden kopan mikroorganizmalara karşı etkili bir filtrasyon yapıyor. Karbon filtre, kötü koku moleküllerini yakalama özelliğiyle formaldehit ve amonyak gibi zararlı kimyasalları, kötü kokuları ve sigara dumanını nötralize eder. “Fotokatalitik Oksidasyon” özelliğiyle Ti02 filtre, bakteri, virüs, küf, sigara dumanı, kötü kokular ve uçucu organik bileşikleri yok ediyor. UV filtre, UV ışınları yaymak suretiyle havadaki bakteri, virüs, küf sporları gibi mikroorganizmaların DNA yapısını bozarak yok edip, havayı strelize eder.

Ürün koku özelliğiyle de dikkat çekiyor. UFO O2 Hava Temizleyici ile birlikte verilen kokuyu haznesine koyup, miktarını ayarlayarak havanızı mis gibi yapabiliyorsunuz.

Ayrıca sivrisinek kovucu tabletinizi, UFO O2 Hava Temizleyicinizin tablet yuvasına takarak sivrisineklerden de korunabilirsiniz.

UFO O2 HAVA TEMIZLEYICI

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display