Tüketici Dostu Dergisi|Pazar, Ekim 21, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektrikli Ev Aletleri » Yeni Siemens VSX4XTRM süpürge: güçlü, temiz, hızlı, kompakt ve torbasız
  • Bizi takip edin !

Yeni Siemens VSX4XTRM süpürge: güçlü, temiz, hızlı, kompakt ve torbasız 

MCIM00614876_VSX4XTRM_Insert_crossFlow_System_def

Siemens Ev Aletleri’nin yeni toz torbasız VSX4XTRM elektrikli süpürgesi, sensorBagless™ sistemi sayesinde daha güçlü, temiz ve hızlıdır. Toz torbasız elektrikli süpürgelerin en iyi performansı sunabilmesi için filtrelerinin temiz olması gerekir. Bu da süpürgelerin filtrelerinin düzenli olarak temizlenmesini gerektirir.. Çoğu kullanıcının sadece süpürgenin performansında azalma hissettikleri zaman filtreleri temizledikleri gayet iyi bilinmektedir. Siemens, en az bakımla yıllar boyunca temizleme performansından hiçbir şey  kaybetmeyen, kullanımı kolay ve kompakt, toz torbasız XTRM elektrikli süpürgeyi kullanımınıza sunar.

easyClean sisteminde, süpürgeye entegre edilen sensör sayesinde performans seviyesi sürekli ölçülüyor. Filtrenin geçirgenliğinin azalması ile birlikte performansın optimum seviyenin altına düşmesi durumunda süpürgeden geçen hava miktarı azalıyor. Bu durumda sensor kontrol göstergesinin kırmızı ışığı yanıyor. Filtre temizlendiğinde süpürge yeninde maksimum performansı sunmaya başlıyor. sensorBagless™ teknolojisi filtrenin her zaman maksimum performansı verecek seviyede kalmasını sağlar. Bu sayede yıllar geçse de XTRM toz torbasız süpürgenin performansı hep aynı kalır.

Yeni CrossFlow™ sistemi ise toz ve kiri, hava akımı sağlayan santrifüj gücüyle ayrıştırarak toz konteynerinde toplar. Böylece süpürgeden maksimum performans alınır.

Temizlemesi oldukça kolay olan konteyner’ı net 1.9 lt kapasitelidir. 2400 watt’lık gücüyle saniyede 37 lt toz çekme kapasitesi ile dikkat çeken süpürge, kompakt dizaynı, iki konforlu tutma yeri, kaldırma ve boşaltma sırasında kolaylık sunan yapısı ile fark yaratıyor.

Siemens Çağrı Merkezi: 444 66 88                             www.siemens-home.com

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display