Tüketici Dostu Dergisi|Cumartesi, Şubat 23, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektrikli Ev Aletleri » Yeni yılda ayağınız, UFO Ayak Isıtıcı ile sıcak yere bassın
  • Bizi takip edin !

Yeni yılda ayağınız, UFO Ayak Isıtıcı ile sıcak yere bassın 

UFO Ayak Isitici

Vücudumuzun radyatörü ayaklarımızı sıcak tutmanın önemi, atalarımızdan yadigâr “Ayağını Sıcak Tut” öğüdü sayesinde hiç aklımızdan çıkmıyor. Tüm vücuda yansıyan ayak ısısını koruyarak vücudun bağışıklık sistemine destek olan UFO Ayak Isıtıcı, özel tasarımı ile ev, ofis, kabin gibi her yerde kolay kullanım sunuyor. Tüm sevdiklerinizin hoşuna gidecek en güzel yılbaşı hediyesi olacak UFO Ayak Isıtıcı, yaşı ilerlemiş yakınlarınız, hamiler, açık havada ya da kulübede çalışan kişiler için de en faydalı hediye olacak.

En sıcak hediye

UFO Ayak Isıtıcı, kumandası sayesinde eğilip kalkmadan ayak ısısını kontrol etme imkanı sağlarken, eğimli ergonomik yapısı sayesine saatler boyunca konforlu, ağrısız ısınmanın keyfini yaşatıyor. Sevdiklerinize ve kendinize hediye edebileceğiniz UFO Ayak Isıtıcı ayrıca, sahip olduğu 5 farklı ahşap rengi ile her ortama ve her zemine dekoratif bir uyum sağlıyor.

Üç kademeli ayarlanabilir güç seçeneğine sahip UFO Ayak Isıtıcı, 12 saat boyunca en yüksek seviyede çalışsa bile, ortalama aylık 4-5 TL. gibi küçük bir maliyet ile güçlü bir ısıtma imkanı sunuyor. Bakımı da oldukça kolay olan UFO Ayak Isıtıcısı, suya karşı dayanıklı yapısı, güvenlik özellikleri ve uzun ömürlü karbon rezistansı sayesinde sizlere uzun yıllar bu konforu yaşatıyor.

UFO Ayak Isıtıcı:  http://www.ufomarketim.com
Fiyatı: 149,00 TL

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display