Tüketici Dostu Dergisi|Perşembe, Şubat 21, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektrikli Ev Aletleri » Yeni yılda yeni lezzetler için Siemens’ten yeni ocak
  • Bizi takip edin !

Yeni yılda yeni lezzetler için Siemens’ten yeni ocak 

Siemens_EH675FE27E_ocak

Yeni yıla yeni bir ocakla girmek isteyenler için Siemens Ev Aletleri yeni EH675FE27E indüksiyonlu ocağını sunuyor. Siemens EH675FE27E, yeni yılda en lezzetli yemeklerin hazırlanacağı mutfaklarda yerini alıyor.

Isının doğrudan tencere içine iletilmesi sayesinde yüksek hız ve enerji verimi sağlayan Siemens EH675FE27E indüksiyonlu ocak, kullanım kolaylığı, konfor ve güvenlik açısından birçok üstün özelliği bir araya getiriyor. Pişirme alanının genişliğinin ocak üzerine konulan tencere veya tavaya göre otomatik olarak belirlenmesi ile enerji kaybının önüne geçiliyor.

Yeni Siemens EH675FE27E’nin öne çıkan en önemli özelliklerinden biri fryingSensor Plus. Bu özellik ile istenen kızartma programı ocağa giriliyor. Ocak, tavanın kızartma için istenen dereceye ulaştığını bir sinyal ile haber veriyor. Bu şekilde yağ yanmıyor, tavanın kaplaması korunduğu için kızartma en sağlıklı şekilde yapılabiliyor. Ocağın reStart özelliği ile tüm ayarlar dört saniye hafızada tutulabiliyor böylece ocağı kapatıp hemen açmanız gereken durumlarda tekrar ayar yapmanıza gerek kalmıyor.

Siemens EH675FE27E indüksiyonlu ocağın QuickStart özelliği ise ocak açıldıktan sonra ocağın gözleri üzerine konulan tencereyi tanıyarak otomatik olarak devreye giriyor. Size sadece ısının ayarını yapmak kalıyor.

touchSlider kumanda ise Siemens EH675FE27E’nin kullanım kolaylığı sunan bir diğer özelliği olarak dikkat çekiyor. Ocağın üzerindeki dokun-kaydır alanı üzerinde, tıpkı bir dizüstü bilgisayarın dokunmatik faresinde olduğu gibi parmak hareket ettirilerek istenen ayar yapılabiliyor. Pişirme alanının ısısı 1 ile 9 arasında yarım ölçü artırılıp azaltılabiliyor.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display