Tüketici Dostu Dergisi|Pazartesi, Kasım 19, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektronik » DeathTaker, Genius Profesyoneller için tasarlandı
  • Bizi takip edin !

DeathTaker, Genius Profesyoneller için tasarlandı 

DeathTaker_h

DeathTaker, Genius’un oyuncular için tasarladığı özel ürünlerin yer aldığı GX serisinin en son üyesi olan bir profesyonel oyuncu faresi.

Online oyunlarda rakip tanımamanızı sağlamak için ürünü her koşul için farklı şekilde ayarlayabiliyorsunuz.

DeathTaker’da yer alan hız aşırtılmış SG Core ii motoru sayesinde oyuncular cihazın dpi seviyesini 100 ile 5700 arasında değiştirme imkânına sahipler. Yüksek hızlı işlemci ve tümleşik bellek ile makro ayarları oyunların duraksamasına neden olmuyor, 1ms’lik tepki süresiyle oyuncular takılma yaşamıyor ve altın kaplama USB bağlantısı sayesinde sinyalde hiç bozulma olmuyor.

Tıklama hissi MMO ve RTS oyuncuları için özel olarak geliştirilen DeathTaker, 8 milyon tıklama ömrü vaat ediyor. Her biri 4,5 gram olan ağırlıklar ile oyuncular DeathTaker’ı kendi isteklerine göre ayarlayabiliyor.

DeathTaker, kullandığı Scorpion UI ara yüzüyle oyuncuların tuş atamaları yapmasını ve makro ayarlamasını çok kolay bir hale getiriyor.

Kullanıcılar 55 tuşa kadar ayarlama yapabiliyor. Gelişmiş ayarlar sayesinde farenizin performansını artırabilir, Light Option ile 16 milyon farklı renkle farenizi aydınlatabilirsiniz.

MMO ve RTS oyunları için özel olarak tasarlanmış olan DeathTaker özel yapısı sayesinde çok rahat bir kavrama ve rahatlık sunuyor.

Oyun tutkunlarının bir numaralı tercihi, profesyoneller için tasarlanmış olan DeathTaker ile hiçbir oyunda rakip tanımayacaksınız.

 

Son Kullanıcı Fiyatı:179.99TL

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display