Tüketici Dostu Dergisi|Cumartesi, Şubat 23, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektronik » GoldMaster, Televizyonları Smart TV’ye Çeviriyor
  • Bizi takip edin !

GoldMaster, Televizyonları Smart TV’ye Çeviriyor 

HD 1045 PVR

Kaliteden ödün vermeyerek tüketiciye en kullanışlı, anlaşılır ve modern ürünler sunan GoldMaster, televizyonları Smart TV’ye çeviriyor. Sadece görüntüyü aktarabilen standart televizyonlar, Goldmaster Smart TV Box ile bir anda interaktiflerin bulunduğu Smart TV’ye dönüşüyor.

İnternet sayfalarında kablosuz klavye ve mouse ile özgürce gezebilme, aynı ekranda televizyon izlerken internette sörf yapabilme, youtube ile sınırsız video izleme ve indirebilme imkanları sunan sistemde; aynı zamanda aynı TPde bulunan birden fazla kanalın kaydı ve izlenmesi de mümkün.

İstediğiniz bir TV kanalını izlerken aynı anda internette gezinebilme ve maillerinizi kontrol edebilme keyfi sunan sistem; TV kanalını ve internet sayfanızın aynı TV ekranında görüntüleme olanağına da izin veriyor. Böylelikle reklamlar yayınlanırken maillerinizi kontrol edebilir, böylelikle reklam bitiminde izlediğiniz programı kaçırmamış olursunuz.

‘Smart TV Box’ adı verilen sistem sayesinde televizyonlar Smart TV’ye kolaylıkla çevrilebiliyor. GoldMaster güvencesi ile 5 yıl garantili olarak teknoloji marketlerdeki yerini alan sistemle birlikte HDMI kablo ve cihazın TV arkasına sabitlenmesini sağlayan aparatlar hediye ediliyor.

Dünya üzerindeki gelişmeleri ve teknolojileri yakından takip ederek, elektronik sektöründeki 37 yıllık tecrübesiyle birleştiren GoldMaster’ın televizyonları Smart TV’ye çeviren sistemi, televizyon arkasına takılabilen askı aparatı ile gizlenebiliyor.

Bütün televizyonları Smarta dönüştürebilen sistemin bağlantıları standart bir uydu alıcısındaki gibi yalın oluyor. Sistemin yeni nesil LCD, LED televizyonlara bağlanabilmesi için HDMI ve AV (Ses/video) çıkışı, CRT (tüplü tv diye adlandırılan) TV’lere bağlanması içinde AV (Ses/video) çıkışı bulunuyor.

Herhangi bir görüntü kaynağından sinyali alıp bunu ekranında gösterebilen standart bir  TV’ye, smart niteliğini kazandıran interaktif fonksiyonların kazandırılması Goldmaster Smart TV Box ile kolay bir şekilde sağlanabiliyor.

www.goldmaster.com.tr

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display