Tüketici Dostu Dergisi|Cumartesi, Şubat 23, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektronik » GoldMaster’dan Net ve Berrak Televizyon Keyfi: LED-3216M
  • Bizi takip edin !

GoldMaster’dan Net ve Berrak Televizyon Keyfi: LED-3216M 

LED-3216M

Türkiye’de ilk olan ve Dünya’da ilk niteliği taşıyan yenilikçi ürünleriyle 37 yıldır sektöründe lider konumda olan GoldMaster’ın LED-3216M ürünü ile gözlerinize inanamayacaksınız…

Yüksek tanımlı sinyal olan HD Ready yayınları almayı sağlayan panel tasarımına ve aynı anda 2 farklı HDMI kaynağını (HD uydu alıcısı, PS3, Notebook, vs) bağlayabilme özelliklerine sahip GoldMaster LED- 3216M ile kusursuz teknoloji artık evinizde…

GoldMaster LED- 3216M’de bulunan USB bağlantısı ile videolarınızı izleyip, müziğin keyfini çıkarıp, anılarınızı canlandıran resimleri keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz.

Ayrıntıları ortaya çıkaran küçük geçişleri işleyen ve nesneler arasındaki ayrımı iyileştiren video geliştirici özelliğine sahip GoldMaster LED- 3216M; olağanüstü güzellikte berrak ve net bir görüntü sağlayan dinamik kontrast dijital tarama filtresi ve luminance transient improvement özelliklerine sahip bulunuyor.

Color Transient Improvement (CTI) özelliği ile renk geçişlerinde oluşabilecek titreşim ve karışım etkisinin azaltılması ve buna bağlı olarak daha net ve temiz bir görüntü elde edilmesi sağlayan LED- 3216M’nin tarama filtresi renklerin daha net ve saf görüntülenmesini de sağlıyor.

VGA girişi üzerinden PC veya Notebook’a bağlanarak monitor olarak da kullanılabilen GoldMaster LED- 3216M’den uydu alıcısı veya diğer HD cihazların YUV girişleri kullanılarak HD bağlantısı da yapılabiliyor.

Entegre güç yönetimi kontrol sistemi ile fark yaratan enerji tasarrufu kabiliyeti sağlayan GoldMaster LED- 3216M’ye AV IN girişi üzerinden oyun konsolu ve DVD de bağlamak mümkün.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display