Tüketici Dostu Dergisi|Çarşamba, Ekim 17, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektronik » GoldMaster’den Çok Fonkisyonlu D-8015 USB Oto Radyo
  • Bizi takip edin !

GoldMaster’den Çok Fonkisyonlu D-8015 USB Oto Radyo 

D-8015 USB

Dünya üzerindeki gelişmeleri ve teknolojileri yakından takip ederek, elektronik sektöründeki 37 yıllık tecrübesiyle birleştiren GoldMaster, çok fonksiyonlu D-8015 USB ürünü ile dikkat çekiyor.

Kullanımı kolay, USB, SD/MMC/MS ve Aux-in bağlantılı D-8015 USB oto teybi, dijital ortamda saklanan tüm müzikleri USB cihazından, hafıza kartından ya da taşınabilir müzik çalardan dinlemenin ilk adımı…

Kusursuz görüntü oynatımı ve kullanılabilirlik için yüksek çözünürlüklü 3 inç TFT LCD ekrana sahip olan D-8015 USB; yapılan işlemleri ve bilgileri ekranda gösteren oldukça şık görünüme sahip bulunuyor ve böylelikle gözlere de hitap ediyor.

Yarım ayrılabilir ön panel ile dijital ortam oynatıcının kolayca takılıp, kontrol edilebildiği D-8015 USB; stereo dijital AM/FM radyo, MPEG4/MP3/WMA/JPEG oynatma özelliklerine de barındırıyor.

Birden çok kaynağa bağlanabilen D-8015 USB’den farklı müzik efektleri elde edilebiliyor. Böylelikle istenen ekolayzer efekti seçilerek müziğin içindeki heyecan yaşanabiliyor.

Hızlı ve etkili özel programlama imkanı sunan tam özellikli uzaktan kumandaya sahip olan D-8015 USB; 4×45 Watt hoparlör gücüne de sahip bulunuyor.

Doğrudan multimedya kategorisine erişime imkan veren D-8015 USB, şarkı bilgisi görüntüleme konusunda da yardımcı oluyor. Çok fonksiyonlu USB port ve SD/MMC hafıza kartı girişi ile birden çok kaynağa bağlanma ve kaynaklar arasında geçiş yapma imkanı sağlanıyor.

www.goldmaster.com.tr

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display