Tüketici Dostu Dergisi|Perşembe, Ekim 18, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektronik » GoldMaster’den D-8020 USB Oto Radyo
  • Bizi takip edin !

GoldMaster’den D-8020 USB Oto Radyo 

SD-8020 USB

Dünya üzerindeki gelişmeleri ve teknolojileri yakından takip ederek, elektronik sektöründeki 37 yıllık tecrübesiyle birleştiren GoldMaster, D-8020 USB Oto Radyo ile dikkat çekiyor.

Kullanımı kolay, USB, SD/MMC/MS ve Aux-in bağlantılı SD-8020 USB oto teybiniz, dijital ortamda sakladığınız tüm müziklerinizi USB cihazından, hafıza kartınızdan ya da taşınabilir müzik çalardan dinlemenin ilk adımı oluyor..

Kusursuz görüntü oynatımı ve kullanılabilirlik için yüksek çözünürlüklü ve 3 inç TFT LCD ekrana sahip olan GoldMaster D-8020 USB Oto Radyo, yaptığınız işlemleri ve bilgileri ekranda gösteren oldukça şık görünüme sahip olduğu için gözünüze de hitap ediyor.

Ayrılabilir ön panel ile dijital ortam oynatıcınızı kolayca takmaya ve gizlemeye olanak sağlayan GoldMaster D-8020 USB Oto Radyo; hızlı ve etkili özel programlama imkanı sunan tam özellikli uzaktan kumandaya da sahip.

Birden çok kaynağa bağlanmanın tadını çıkartacağınız D-8020 USB Oto Radyoda müzik modunu isteğinize göre değiştirebilir, dilediğiniz ekolayzer efektini seçerek müziğin içindeki heyecanı yaşayabilirsiniz.

Doğrudan multimedya kategorisine erişime imkan veren 4×45 Watt hoparlör gücüne sahip D-8020 USB, şarkı bilgisi görüntüleme konusunda da yardımcı oluyor. Çok fonksiyonlu USB port ve SD/MMC hafıza kartı girişi ile birden çok kaynağa bağlanma ve kaynaklar arasında geçiş yapma imkanı sağlanıyor. Yapmanız gereken tek şey, USB aygıtını ya da hafıza kartını takmak ve istediğiniz müziği seçmek ve hemen oynatmak.

www.goldmaster.com.tr

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display