Tüketici Dostu Dergisi|Cumartesi, Şubat 23, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektronik » GoldMaster’den Devrim Niteliğinde Full HD Uydu Alıcısı HD-5500 USB PVR
  • Bizi takip edin !

GoldMaster’den Devrim Niteliğinde Full HD Uydu Alıcısı HD-5500 USB PVR 

HD-5500 USB PVR

Kaliteden ödün vermeyerek tüketiciye en kullanışlı, anlaşılır ve modern ürünler sunan GoldMaster, full HD uydu alıcısı ile evlere giriyor.

HD standardının girmediği evin kalmadığı günümüzde teknolojinin sınırlarını zorlayan GoldMaster HD uydu alıcısı, bu keyfi tamamlayabilmeniz için tasarlanan seçenekler arasında kendisini gösteriyor.

Tüm özellikleri kolayca yönetebileceğiniz uzaktan bir kumanda ile birlikte gelen FULL HD-5500 USB PVR uydu alıcısının arka kısmında geleneksel tüplü televizyonlara bağlamak için RCA ve scart görüntü çıkışı bulunuyor. LCD televizyonlarda elde edilen yüksek kalite içinse HDMI görüntü ve YUV arabirimi kullanılabiliyor.

Birden çok kaynağa bağlanmanın ayrıcalığı ve USB portuna takılacak hafıza birimleri ile desteklenen formatlardaki video ve resimler izlenip, müziklerin dinlenebildiği HD-5500 USB PVR’de çoklu dil desteği de hazır bunuyor.  CI modül girişi ile yasal üyelik kartlarının içeriğine harici bir dekodere ihtiyaç duymadan ulaşılabiliyor. HDMI çıkış sayesinde,  video ve ses sinyalleri TV’lere, ev sinemasına ya da diğer dijital AV bileşenlerine tek kablo ile bağlanıp daha kaliteli görüntü elde edilebiliyor.

GoldMaster HD-5500 USB PVR ile tek tek kanal aramak yerine favori listedi hazırlanabiliyor. Favori listesi düzenleyebilme özelliği ile sürekli izlenen,  aynı ya da farklı türdeki kanallar listelenip, tek tuşla listelere ulaşılabiliyor.

www.goldmaster.com.tr

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display