Tüketici Dostu Dergisi|Çarşamba, Ekim 17, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektronik » GymStick kondisyon aleti ile spor salonu evinizde
  • Bizi takip edin !

GymStick kondisyon aleti ile spor salonu evinizde 

Gymstick_TartiMedikal3

GymStick, Tanita, Armband, Fitmate, Holtain gibi dünyanın tercih ettiği spor ve egzersiz fizyolojisi, fizik tedavi, estetik ve güzellik cihazları markalarının Türkiye distribütörü Tartı Medikal, tüm vücut kaslarını hareket ettirme özelliğine sahip GymStick’i  Türkiye’de satışa sundu.  Finlandiya’lı GymStick International tarafından vücuttaki 640 iskelet kasının çalışması dikkate alınarak tasarlanan GymStick, bir çubuk ve fitness bandının mükemmel uyumla bir araya getirilmesiyle yaratıldı. Çok fonksiyonlu bir kondisyon aleti olan  GymStick, tüm vücut kaslarını kombine olarak çalıştırabiliyor.  Böylece, kasların hacmini genişletmeye, esneklik ve gücünü artırmaya  olanak sağlıyor. Direnç seviyesi ayarlanabilir lastik bantları sayesinde  başlangıç, orta ve profesyonel ayarlarda çalışılabiliyor.

Evde ve açık alanlarda rahatlıkla kullanılabilen GymStick’in  beş ayrı band  rengi bulunuyor. Yeşil, mavi, siyah, gümüş ve altın band renkleri farklı direnç gruplarındaki vücut gruplarına hitap ediyor. Çocuklar ve kadınlar için Yeşil band, spora yeni başlayanlar ve kadınlar için direnci daha az olan Mavi band modeli öneriliyor.  Mavi band ile 1-15 kg kadar basınç uygulanabiliyor.  Direnç seviyesi  1- 20 kg olan Siyah  band renkli GymStick  spor yapan kadınlar ile erkeklere tavsiye ediliyor. 1-25 kg direnç seviyesine sahip Gümüş band modeli spora yeni başlayan erkekler, 25 kg ve üstü direnç seviyesine sahip Altın band modeli ise spor yapan erkekler için.

GymStick, herhangi bir operasyon sonrasında rehabilitasyon amaçlı da kullanılabiliyor. Vücuttaki dengenin, esnekliğin ve kas hacminin artmasına yardımcı oluyor.  Kardiyovasküler fitness’ın sağladığı tüm yararları tek başına sağlayabilen GymStick, her yaşa uygun bir egzersiz aleti.

GymStick, ağırlıklı olarak aralarında İngiltere, İtalya ve İsveç’in de bulunduğu Avrupa ülkeleri, Amerika ve Japonya’da evlerde kullanılan egzersiz aletleri arasında yer alıyor.  2003 yılında Finlandiya’da tasarlanan GymStick, INNO Finland 2004’te en yenilikçi ürün, 2006’da Avustralya’da en iyi ev fitness aleti ve  2007’de Poznań International Fair’de aldığı en iyi fitness aleti ödüllerine sahip.

www.tarti.com

TARTI hakkında; Tanita’nın Türkiye Temsilciliğini yapmak üzere 1998 yılında kurulmuştur. Faaliyet alanı, Medikal Sektörde Obezite, Spor ve Egzersiz Fizyolojisi, Fizik Tedavi, Estetik ve Güzelliktir. Tanita, GymStick, Armband, Fitmate, Holtain gibi seçkin markaların distribütörlüğünü yapan  TARTI, kullanımı yaygın olan, kolay ve pratik kullanımlı,  bilimsel alt yapısı oluşmuş, uluslararası kalite standartlarına sahip ürünleri Türkiye’deki nihai tüketiciler ve hastane, spor ve güzellik merkezleri gibi profesyonel alanlarla buluşturuyor.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display