Tüketici Dostu Dergisi|Pazar, Nisan 21, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektronik » iPhone’u veya iPod’u ile yüzmek isteyenler için tasarlandı: “H2O Audio Amphibx Su Geçirmez Kol Bandı”
  • Bizi takip edin !

iPhone’u veya iPod’u ile yüzmek isteyenler için tasarlandı: “H2O Audio Amphibx Su Geçirmez Kol Bandı” 

1342705072_H2O_2

Online alışveriş dünyasında sunduğu farklı hizmet anlayışıyla beğeni toplayan elmasepeti.com, yaz aylarında denizin ve havuzun tadını doyasıya çıkarmak isteyen Apple’cıları ve teknoloji severleri unutmadı.

İster süper bir denizi ve kumsalı olan bir tatil mekanında olun, ister güzel bir havuzda… H2O Audio Amphibx Su Geçirmez Kol Bandı ile iPhone, iPod ve diğer akıllı telefon veya MP3 çalarlarınızı yüzerken dahi yanınızda güvenle taşıyabileceksiniz.

Öte yandan, bu özel kol bandı kılıf dışında sahip olacağınız H2O Audio Flex All Sport su geçirmez kulaklıklarla ise gözünüz gibi koruduğunuz cihazlardan suda müzik dinlemenin keyfini de çıkartabileceksiniz. Kısacası elmasepeti.com’un sunduğu H2O ürünleriyle bu yaz; havuzda veya denizde yüzerken, sörf, yelken ve rafting yaparken, hatta duşta, kısacası su ile temas ettiğiniz her yerde müzik dinlemenin tadına varacaksınız.

H2O Audio Amphibx Su Geçirmez Kol Bandı: 169.41 TL + KDV

H2O Audio Flex All Sport Su Geçirmez Kulaklık: 76.27 TL + KDV

Bazı notlar: 37 Altın Madalyalı Michael Phelps ve 20 Altın Madalyalı Natalie Coughlin, H2O kullanıyor. iLounge tarafından A-ile ödüllendirilmiş ve önerilmektedir.  Amphibx tamamıyla tümleşik ve rahatça takılabilen sportif bir müzik çözümüdür. Eşsiz biçimi ve özel materyalleri, siz dalarken ya da yüzerken kolunuzda rahatça ve sıkıca durması için tasarlanmıştır.  – Çoğu iPod, MP3 çalar ve telefon ile uyumludur. – 3,6 metreye (12 fit) kadar dayanıklıdır (H2O Audio H3 Su Geçirmez Kulaklık ile birlikte kullanıldığında). – Ayarlanabilen kayış her kol boyuna uyar. – İçinde bir cihaz varken bile yüzmesi için tasarlanmıştır. – LatchTight (patentli) kilit mekanizması. – Dokunmatik ekran ve click wheel kontrollerine tam erişim. – SealTight bağlantı ucu (standart 3.5 mm kulaklık çıkışıyla uyumlu).

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display