Tüketici Dostu Dergisi|Pazar, Nisan 21, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektronik » LG, Cinema Screen tasarımlı yeni ürünleriyle 3D TV dünyasında devrim yaratıyor
  • Bizi takip edin !

LG, Cinema Screen tasarımlı yeni ürünleriyle 3D TV dünyasında devrim yaratıyor 

1334930009_Comfortable_3D_Glass_fin

LG Electronics, 3D sinema deneyimini evlere taşıyan yeni LG Cinema 3D Smart TV’ler ile 3D dünyasında yeni bir sayfa açıyor.

Tüketici elektroniği, mobil iletişim ve beyaz eşya sektörlerinin küresel lideri ve teknoloji öncüsü LG Electronics, 3D teknolojisinde devrim yaratan yeni Cinema 3D Smart TV’lerini tanıttı.  “Minimum çerçeve, maksimum 3D keyfi” sloganıyla pazara sunulan LG’nin yeni Cinema 3D Smart TV modelleri, 3D deneyimini benzersiz bir boyuta taşıyor. “Neredeyse yok denecek” kadar ince çerçevesiyle tasarımda çığır açan ürünler, mükemmel 3D görüntü kalitesine ve sınırsız 3D içeriğine sahip.

LG Cinema 3D Smart TV’ler, geliştirilmiş 2D’den 3D’ye dönüştürme fonksiyonu ile 3D içeriklerde kullanıcı gereksinimlerini en üst düzeyde karşılıyor. 2D’den 3D’ye dönüştürme fonksiyonunun geliştirilmiş derinlik etkisi sayesinde ise herhangi bir 2D içerik çözünürlük kalitesi ne olursa olsun yüksek kalitede 3D görüntüye dönüştürülebiliyor. LG Cinema 3D Smart TV bulunan LG Cinema Screen, kesintisiz TV izleme deneyimi sunarken 3D Sound Zooming, ekrandaki objelerin sesiyle hareketleri arasında uyumluluk sağlıyor.

3D’de Sihirli Kumanda farkı  

LG’nin 2011 yılında tüketicilere sunduğu Sihirli Kumanda yeni LG Cinema 3D Smart TV’lerde daha da sihirli hale geliyor. LG Sihirli Kumanda 4 farklı modu ile kullanıcıya Smart TV’yi kolay bir şekilde kontrol olanağı sağlıyor. Canlı Ekran Paylaşım özelliği sayesinde, kullanıcılar TV’deki görüntüyü diğer akıllı cihazlarına aktarabiliyor ve TV’nin bulunduğu mekandan bağımsız olarak TV izleme keyfine devam edebiliyor. Kullanıcılar aynı Wi-Fi ağına bağlandıklarında akıllı cep telefonlarını veya tabletlerini kullanarak evlerinin bahçesinden, banyodan veya mutfaktan aynı veya farklı içerikleri izleyebiliyor. Mobil Ekran Paylaşımı sayesinde ise Wi-Fi Ekran veya MHL ile kullanıcılar cep telefonlarından televizyona kablolu veya kablosuz olarak içerik transferi  yapabiliyor. Bu içerikleri evlerindeki en büyük ekranda izleyebilmenin yanı sıra TV kumandası ile kontrol edebiliyorlar.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display