Tüketici Dostu Dergisi|Cuma, Nisan 19, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektronik » Medisana ile kışa tazelenmiş girin
  • Bizi takip edin !

Medisana ile kışa tazelenmiş girin 

WBM 88365-220 TL

Deniz, kum, güneş derken bir yazı daha geride bıraktık, şimdi arınma ve yeni döneme hazırlanma zamanı… Sağlık ve tazelik ayaktan başlar diyen Medisana’nın yepyeni ürünü Islak Kuru Ayak Masaj ve Spa Cihazı ile kışa yenilenerek gireceksiniz.

Maksimum güven ilkesi ile 3 ila 10 yıl garanti sunan Türkiye distribütörlüğünü GoldMaster’ın üstlendiği Medisana, hem günlük hem mevsimlik ayak bakımınızı yapabileceğiniz yepyeni ürünü Islak Kuru Ayak Masaj ve Spa Cihazı ile sağlıklı bir hayat yaşamanıza destek oluyor.

Günün yoğun geçen temposunda vücudun tüm yükünü çeken ayaklar, gün sonunda fiziksel yorgunluğun artmasına neden oluyor. Yeniden toparlanmak, yeni güne zinde ve dinç başlamak için güzel bir ayak masajı yeterli… Medisana İnfrared Terapili Isıtıcılı ve Titreşimli Islak Kuru Ayak Masajı Aleti ile siz de artık evinizde detoks etkili jakuzi ve spa hizmetini kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

4 fonksiyonlu hava kabarcıklı, su püskürtmeli, ıslak veya kuru masaj ve seçilebilir 3 farklı program kombinasyonuyla ayaklarınız için jakuziyi daha da keyifli hale getirebilirsiniz.  Ayağınızı masaj aletinin tabanında bulunan silindirlerin üzerinde ileri-geri hareket ettirerek ayak tabanınızı rahatlatabilir, zarar görmüş cildinizin arınmasını sağlayabilirsiniz.

İster gözeneklerinizi açın ister günün yorgunluğunu atın

Medisana İnfrared Terapili Isıtıcılı ve Titreşimli Islak Kuru Ayak Masajı Aleti sulu kullanımdaki özelliği ile jakuzi etkisi ayaklarınızı rahatlatıp gözeneklerinizi açarken, susuz kullanımda ise vibrasyonlu masaj sistemi günün tüm yorgunluğunu atmanıza yardımcı oluyor.

Farklı masaj tiplerinden dilediğinizi seçerek, bağışıklık sisteminizi güçlendirebilir, metabolizmanızı hızlandırarak, hücrelerinizin yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra bu masaj aleti ile günün yorgunluğunu atabilir, toksinlerinizden arınabilirsiniz.

www.medisanaturkiye.com.tr

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display