Tüketici Dostu Dergisi|Çarşamba, Şubat 20, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektronik » Motorola’nın akıllı telefonu MOTOLUXE™ Türkiye’de
  • Bizi takip edin !

Motorola’nın akıllı telefonu MOTOLUXE™ Türkiye’de 

link.php

Motorola Mobility, zarafetinize gösteriş katacak incecik ve ultra-popüler akıllı telefonunu MOTOLUXE™ Türkiye’de satışa sunuldu.

Motorola’nın Android™ 2.3’ten güç alan yeni modeli MOTOLUXE™ akıllı telefon pazarında çıtayı yükseltiyor. MOTOLUXE’ün 4 inç büyüklüğündeki dokunmatik ekranı ve mükemmel özellikleri sayesinde kullanıcılar rahatça ve keyifle e-posta yazma, Web’de gezinme ve film izleme olanağına kavuşuyor. MOTOLUXE ile işte veya eğlenirken her zaman hayata bağlı kalmak ve her an bilgiye ulaşmak mümkün.

Motorola MOTOLUXE’te bulunan 8 megapiksel ve otomatik fokus özelliklerine sahip flaşlı kamera ile fotoğraf meraklıları profesyonelce fotoğraflar çekip, telefonun önceden yüklenmiş olarak sunulan sosyal ağ uygulamaları sayesinde çekimlerini sevdikleriyle anında paylaşılabiliyor.

Ürüne akıllı telefon denmesinin bir sebebi var! Motorola’nın MotoSwitch kullanıcı arayüzüne sahip olan MOTOLUXE, kimlerle konuşulduğunu ve en çok hangi uygulamaların kullanıldığını öğrenerek bu bilgilere ön plana çıkarıyor.

Social Graph özelliği gerçekten önemli kişilere kolaylıkla ve hızlı ulaşılmasını sağlıyor. Kimlerin kullanıcı için daha önemli olduğunu öğrenen akıllı telefon, ana ekranda kimlerin bulunacağını bu bilgilere göre belirliyor. Biriyle ne kadar sıklıkla konuşulursa o kişinin simgesi de o kadar büyüyor. Uygulamalarla kullanım sıklığına odaklanan Activity Graph, en fazla kullanılan uygulamaları yansıtacak değişiklikler yaparak menüyü özelleştiriyor.

Music Now ile kullanıcı en sevdiği müziği çalabilirken, Smart Galleri özelliği de en sevilen fotoğrafları koleksiyonlar şeklinde görüntülüyor. MOTOLUXE’ün GPS teknolojisi hareket halindeyken kullanıcının doğru yönü bulması konusundaki en büyük destekçisi.  Bluetooth®1 özelliğine sahip MOTOLUXE ile Google Play üzerindeki binlerce oyun, uygulama, müzik, kitap ve filme erişme olanağı bulunuyor. MOTOLUXE bir farkı da alt tarafındaki ışıklı göstergesiyle, cevapsız arama, SMS mesajı veya e-posta olduğunda haber vermesi.

“Şık formunu Android zekasıyla birleştiren MOTOLUXE, hem en gelişmiş teknolojiye hem de sofistike bir görünüm birlikte sahip olmak isteyenler için ideal” diyen Motorola Mobility Mobil Cihazlar Orta Avrupa Pazarlama Birimi Başkanı Małgorzata Matusiewicz konu hakkındaki görüşlerini şu sözlerle sürdürdü: “Özellikleri büyük ekranı, en yeni ve muhteşem eğlence araçlarıyla sınırlı kalmayan MOTOLUXE, aynı zamanda uygun fiyatı sayesinde bütçeyi de sarsmıyor.”

Motorola MotoLUXE’ün önerilen perakende satış fiyatı KDV dahil 749 TL.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display