Tüketici Dostu Dergisi|Cumartesi, Ocak 19, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektronik » Sony yeni taşınabilir şarj cihazı ile gücü artırıyor
  • Bizi takip edin !

Sony yeni taşınabilir şarj cihazı ile gücü artırıyor 

CP-F5L_R_01_xpscreen

Sony, sunduğu yeni 5,000mAh CP-F5 taşınabilir USB şarj cihazı ile sürekli bağlı ve mobil kalma ihtiyacınızdan taviz vermeksizin dijital cihazlarınıza renk katıyor.

9,4 mm kalınlıkta ultra slim alüminyum gövdeye sahip olmasına rağmen, 5.000mAh gibi etkileyici bir pil kapasitesine sahip olan CP-F5, iki akıllı telefonu tam şarj edebilecek depolama yeteneğine sahip[1]. Sadece 156 gram ağırlığı ile çantanıza veya cebinize fazla yük olmaması, taşınabilir USB şarj cihazını ofis dışında veya tatilde uzun bir gün geçirirken sizin için ideal hale getiriyor.

Sony’nin Lityum-iyon polimer teknolojisine dayanan yeni şarj cihazı, taşınabilir cihazların hızlı şarj edilmesine imkan veren 1,5A’lik yüksek çıkışa sahip olmanın yanı sıra 1.000 şarjın ardından dahi kapasitesinin yüzde 90’ını koruyor. CP-F5’in yeniden şarj edilmesi de oldukça zahmetsiz. Tek yapmanız gereken, AC adaptöre[2] veya bilgisayarınızın üzerindeki USB bağlantı noktasına takmak. LED göstergesi pil kapasitesini gösteriyor.

Türkiye’de , gümüş, siyah, mavi, ve kırmızı1 renklerde temin edilebilecek olan  CP-F5 Taşınabilir USB Şarj Cihazı paketinden çıkar çıkmaz kullanıma hazır olduğundan, herhangi bir cihazınızın pili bitmek üzereyse, CP-F5’i satın alır almaz acil enerji ihtiyacınız hemen karşılanıyor. 

Teknik Özellikler

Model CP-F5
Giriş DC 5V, 0.5A ~ 1,0A
Çıkış DC 5V
1,5A (Maksimum)
Boyutlar (G x Y x D mm) 70,4 x 128,1 x 9,4
Ağırlık Yaklaşık 156g
Şarj Etme  Süresi* Yaklaşık 120 dak.
(Maksimum 1,5A)
Pil Kapasitesi 5.000 mAh

Şarj Olma Süresi

AC adaptör** Yaklaşık  6 saat
USB bağlantı noktası Yaklaşık 11 saat
Çalışma Sıcaklığı 0° ~ 35°

 

 

 

 

 

 

 

* Şarj etme  süresi batarya  durumuna, saklama koşullarına ve şarj edilen  cihaza göre farklılık gösterir. Bu süre, tam doluyken, toplam şarj etme süresini göstermektedir.

** AC Adaptör ayrı satılır


[1] Gerçek şarj kapasitesi,  pilin durumuna, saklama koşullarına ve şarj edilen  cihaza göre farklılık göstebilir.

[2] Adaptör ayrı satılır. Uyumlu adaptörün model kodu: CP-A2D.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display