Tüketici Dostu Dergisi|Pazartesi, Kasım 19, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektronik » Teknolojik Babalara HP PAVILION DM4 BEATSTM Sürümü
  • Bizi takip edin !

Teknolojik Babalara HP PAVILION DM4 BEATSTM Sürümü 

1336742951_Fathers_day

HP kalitesini yüksek performans, şık tasarım ve üstün ses deneyimi ile birleştiren yeni nesil Pavilion dm4 BeatsTM sürümü, karizmasından ödün vermeyen babalara çok yakışacak!

Üstelik özel BeatsTM duvar kağıdı ve mikrofiber örtü içeren HP Pavilion dm4 BeatsTM sürümü ile 279 USD değerindeki kırmızı renkli BeatsTM Audio Solo kulaklıklar da babanıza ikinci bir hediye olacak! Bimeks mağazalarında bulabileceğiniz HP Pavilion dm4 BeatsTM sürümü, 1.399 USD + KDV başlangıç fiyatı ile satışa sunuldu.

İnce ve karizmatik hatlara sahip Pavilion dm4 BeatsTM sürümü, Babalar Günü’nde babanıza hediye edilebilecek en sıra dışı ve teknolojik hediye olacak. Siyah ve kırmızı dış yüzey seçenekleri ile HP dm4 BeatsTM serisinin BeatsTM Audio özelliği, babanızı ses deneyiminde en yüksek seviyeye ulaştıracak.

BeatsTM Audio teknolojisi, efsanevi sanatçı ve prodüktör Dr. Dre ve Interscope Geffen A&M Records başkanı ve Beats’in kurucularından Jimmy Iovine ile işbirliği içerisinde HP tarafından geliştirildi.

HP Pavilion dm4 BeatsTM sürümü dizüstü bilgisayarın siyah dış yüzeyi ve arkadan aydınlatmalı siyah klavyesi, adeta parmaklarınızın dokunmak istediği kusursuz bir yapıya sahip. Avuç içi desteği ise babanıza pürüzsüz bir hareket deneyimi sunacak

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display