Tüketici Dostu Dergisi|Perşembe, Şubat 21, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Elektronik » Televizyon da bir “Sevgililer Günü” hediyesi olabilir
  • Bizi takip edin !

Televizyon da bir “Sevgililer Günü” hediyesi olabilir 

Birbirini seven iki insan için televizyon ortak paylaşılan birçok anın en önemli eşlikçilerinden biridir. Bazen birlikte sarılarak, yeri geldiğinde kahkahayla yeri geldiğinde gözyaşlarıyla izlenen bir film, bazen heyecanla takip edilen bir maç, bazen çocukların gözünü ayırmadan izlediği çizgi filmleri onlarla birlikte izlemek durumunda kalan anne-babalar… Yani kısacası; sevginin, aşkın, birlikteliklerin ve paylaşmanın birçok anında televizyon da var. Yaklaşan “Sevgililer Günü” için, sizce de televizyon çok iyi bir hediye seçeneği olmaz mı?

TP Vision, piyasaya sunduğu Philips Smart TV’lerle Sevgililer Günü için sevdiklerine son teknolojinin ürünü bir hediye almak isteyenlere çeşitli seçenekler sunuyor. Farklı ekran boyutlarında ve farklı fiyatlardaki Philips Smart TV’lerden birini seçenler, bu akıllı televizyonların üstün özellikleriyle sevdikleriyle birlikte yaşadıkları televizyon izleme deneyimini zenginleştirebilecekler.

Aşkınızla birlikte TV’de oyun oynama keyfini yaşayın

Örneğin; Philips Smart TV’lerin sevenlere en çekici gelecek özelliklerinden biri de televizyonlardaki ‘Two Player Full Screen Gaming’ modu yani. Her iki oyuncunun da, aynı anda tam ekranda oyun deneyimi yaşayabilmesini sağlayan bu özellik, Philips 3D gözlükler ile muhteşem bir eğlence deneyimi vaat ediyor. Bu mod sayesinde, çiftler televizyon başında birlikte eğlenmenin ve oyun oynamanın keyfini sonuna kadar yaşayabilecekler.

Her bütçeye uygun Philips Smart TV modelleri var

Philips Smart TV modelleri her ihtiyaca ve beğeniye hitap eden, aynı zamanda her bütçeye de uyabilecek farklı model seçenekleriyle tüketicilerin işini kolaylaştırıyor. Farklı ekran boyutlarıyla ve teknolojik özellikleriyle geniş bir ürün yelpazesi sunan Philips Smart TV’lerin fiyatları 1,049 TL ile 11,999 TL arasında değişiyor.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display