Tüketici Dostu Dergisi|Çarşamba, Ekim 17, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Giyim » Balenli bikinilerle izsiz güneşlenin…
  • Bizi takip edin !

Balenli bikinilerle izsiz güneşlenin… 

Argento 1

Argento Beachwear’in 2012 koleksiyonunda yer alan toparlayıcı balenli bikiniler bu yazın gözdesi olmaya aday… 2012 katalog çekimlerini Brezilya’nın Rio De Janerio şehrinde  dünyaca ünlü Peru’lu  top model Anahi Gonzales ile gerçekleştiren  Argento’nun mayo, mayokini ve bikinileri plajlarda yine fırtına gibi esmeye hazırlanıyor.

Sezona bu sene kontrast renklerin birlikteliği damga vururken canlı renkler, tek renkler ve desenler her zamanki gibi yine yerini koruyarak plajlarda boy gösterecek…  Bu sezon her zaman olduğu gibi yine Argento’da üst ve altlarda farklı kombinler çalışıldı… Altlar desenli, üst modellerde ise düz renkler göze çarpıyor. Bikini, mayo ve mayokini kullanımında aksesuarın da çok büyük etkisi bulunuyor.

Bikinilerin üst kısımlarında yer alan aksesuarlar ve özellikle toparlayıcı balenli bikiniler her zaman olduğu gibi Argento kadınlarının vazgeçilmezleri arasında… Askılı ve gerektiğinde askıları çıkartılarak kullanılabilen üstlerle izsiz güneşlenilebilecek…

Vücudun en güzel kıvrımlarını ortaya çıkaran modeller, gizemli bir hava yaratarak Argento kadınlarının  yeni tercihi oldu. Farklı renklerde hazırlanan modern 2 parça bikiniler bu sezon yine favoriler arasında yer aldı. Bayanların vazgeçilmezi tek parça mayolar her vücuda yakışacak şekilde tasarlanmış. Tek omuzlu, straplez, desenli ve seksiliği ön planda tutan modeller fazlasıyla iddialı… Ayrıca leopar, yılan desenleri ve fotografik desenlerin de yer aldığı koleksiyonda tasarımlara fazlasıyla önem verilmiş… Mayokini, bikini ve mayolarda  renk ve desenlerin  uyumu göze çarparken plaj elbiseleri ve etekler yine her zamanki gibi seçim yapmayı zorlaştırıyor.

 

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display