Tüketici Dostu Dergisi|Cumartesi, Şubat 23, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Giyim » Collezione By Eda Taşpınar ile plajların stil ikonu olun!
  • Bizi takip edin !

Collezione By Eda Taşpınar ile plajların stil ikonu olun! 

UCB470134 -- 39.99 TL

Collezione, ünlü isimlerle hazırladığı iddialı koleksiyonlara Eda Taşpınar ile bir yenisi daha ekliyor. Stil ikonu Eda Taşpınar’ın tasarladığı ve tüm yaz plajlara damgasını vuracak koleksiyon, renkli ürünleriyle genç ve dinamik tarzlara vurgu yapıyor. Cesur ve iddialı duruşuyla her zaman gündemde olan Eda Taşpınar’ın, stil sahibi, özgür ve yenilikçi moda severlerin markası Collezione ile yaptığı bu işbirliği sonucu ortaya trendy, renkli, enerjik ve stil sahibi gençlere hitap eden bir koleksiyon çıkıyor.

Palmiyeleri ve güneşiyle ünlü Los Angeles’taki Sunset Bulvarı’ndan ilham alınarak hazırlanan koleksiyonda, canlı renkler ve doğanın eşsiz özellikleri bir sentez yaratıyor. Tasarımların en belirgin özelliklerinden biri, herkesin yaz aylarında rahatlıkla giyebileceği, aynı zamanda kedini şık ve çekici hissedebileceği kalıplara sahip olması.

Bikini, mayo, mayokini, pareo, kaftan, terlik, gözlük, plaj çantası ve renkli takıların yer aldığı koleksiyon doğanın canlı renklerini, çeşitliliğini ve güzelliğini yansıtıyor. Ürünler hem sezon trendlerinden ilham alıyor hem de gençlerin kendi tarzlarına adapte edebilecekleri eğlenceli, cesur stiller ortaya çıkarıyor.

Her parçada Eda Taşpınar dokunuşlarının hissedildiği koleksiyonda özellikle bikini, mayo ve mayokinilerde, klasik çizgilerden farklı olarak dinamik, cool, sportif siluetler dikkat çekiyor. Çarpıcı renk kombinasyonlarının öne çıktığı tasarımlar, rahatlığı ön planda tutan aksesuarlarla tamamlanıyor.

“Güneş yağını gençlerle buluşturma noktasında; Collezione’yi ve beni takip eden genç kitlenin çok benzer olması nedeniyle ürünlerimi ilk kez Collezione tüketicilerinin beğenisine sunma kararı aldım” diyen Eda Taşpınar’ın Collezione için hazırladığı bu özel koleksiyon tasarımları, Nisan ayı itibariyle Collezione ve Collezione.com dışında sadece Trendyol.com ve Modagram.com alışveriş sitelerinde de satışa sunulacak.

0705_S13_0694

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display