Tüketici Dostu Dergisi|Pazartesi, Kasım 19, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Giyim » Decathlon’un yepyeni ürünleri Nahia bikini ve Custong flipflop Türkiye’de!
  • Bizi takip edin !

Decathlon’un yepyeni ürünleri Nahia bikini ve Custong flipflop Türkiye’de! 

maillots-nahia-silouhettes

Artık plaj aksesuarlarınıza, o günkü ruh halinize ve stilinize uygun onlarca farklı bikini ve terlik almanıza gerek kalmadı! Decathlon’un yenilikçi bikinisi Nahia ve kolayca değişebilen terliği Custong, yaz tatillerinize renk, rahatlık ve stil katacak.

Tüm kadınlar plajda kendi stillerini yansıtabilecekleri ve başka kimsede olmayan bir bikiniye sahip olmak ister. Tribord Nahia ile artık bu hayal gerçek oldu!  Zevkinize göre kişiselleştirebileceğiniz bu yenilikçi bikini konseptiyle kendi bikininizi kolayca yaratabilirsiniz: 4 renk Nahia bikinin alt ve üst modelleri arasından istediğinizi seçin: siyah, lacivert, açık mavi ya da fuşya. Sonra Nahia’nın bikini ip ve aksesuarlarının bulunduğu paketlerden satın alarak kendi tasarımınızı yapabilir, her gün farklı bir bikiniyle plaja gidebilirsiniz. 24 farklı aksesuar paketinde bikininizin üst ve altına bağlayabileceğiniz farklı renk , kalınlık ve desenlerde  bikini ipleri ve farklı boylarda boncuklar bulunuyor. Plaj aksesuarlarınız ve terliklerinize uygun stili artık kolayca kendiniz yaratabilirsiniz!

Nahia bikini üstü: 20,90 TL, bikini altı: 20,90 TL, ip ve boncuk paketi: 13,90TL

Flip-floplar yaz aylarının vazgeçilmez ve bir numaralı aksesuarı haline geldi. Tribord Custong ile artık  flip-floplarınızın rengini stilinize, mayonuza ya da plaj aksesuarlarınıza göre istediğiniz kadar çok değiştirebilirsiniz! 6 farklı renk seçeneğiyle hem rahat hem de dayanıklı Custong terliğinizi seçin sonra da 12 farklı renkteki şeritten istediklerinizi alın. Custong’un 72 farklı terlik kombinasyonuyla karıştırın, tasarlayın ve yakıştırın!

Custong terilik: 25.90 TL Custong terlik kayışı: 4,90TL

Tribord’un yenilikçi ürünlerinden bir diğeri ise 1 saniyede kurulan ve sizi UV ışınlarından %95 oranından koruyacak olan IWIKO.

Hawai’de IWI ‘kabuk’ WIKI ise ‘hızlı’ anlamına geliyor. IWIKO plaj şemsiyesi sizi bu yaz gittiğiniz her yerde hızla güneşten koruyacak!

‘One Move’ sistemiyle tek hareketle, bir saniyede açılan ve toplanan plaj şemsiyesi IWIKO bu yaz gittiğiniz her yerde sizi güneşin zararlı ışınlarından koruyacak. Özel taşıma çantasıyla yer kaplamayan ve çok hafif olan IWIKO, özel kumaşıyla UPF 50 + koruma sağlar ve rüzgara karşı da dayanıklıdır.

Satış Fiyatı: 69,90TL

Online alışveriş: decathlon.com.tr

Decathlon- Tribord Nahia bikini (6)

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display