Tüketici Dostu Dergisi|Cumartesi, Şubat 23, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Giyim » Gençler şıklık sınavından geçerek mezun oluyor
  • Bizi takip edin !

Gençler şıklık sınavından geçerek mezun oluyor 

1337775142_Bonprix_940993_79_99_TL

Tüm sınavlarını verip okulu bitirme heyecanı yaşayan gençlerin önünde şimdi tek bir hedef var; o da mezuniyet partisinden de tam not almak! Kırmızı halı zarafetini üstünde taşımak isteyen genç hanımları, saten, şifon ve işlemeli parçalardan oluşan abiye koleksiyonuyla buluşturan bonprix, unutulmaz bir partiyi garantiliyor. Tek omuz modeller hala partilerin en dikkat çekici stillerinden biri olarak bonprix koleksiyonunda kendine yer bulurken, volanlarla hareket kazanan modeller ile dantel ve transparan detaylarla stil kazanan modeller farklılığa gönderme yapıyor.

bonprix’nin farklı renk ve stillerdeki yüksek topuklu ayakkabı koleksiyonu ise mükemmel bir şıklığın tamamlayıcısı oluyor. Dore yansımalar, gösterişli satenler, fuşya ve pembeler mezuniyet sezonunun hit renkleri olarak bonprix ayakkabı koleksiyonunu zenginleştiriyor.

bonprix’nin gece elbiselerine 39.99 TL ila 119.99 TL arasında değişen fiyatlarla, abiye ayakkabı koleksiyonuna ise 49.99 TL ila 119.99 TL arasında değişen fiyatlarla sadece bonprix.com.tr adresinden ulaşılıyor.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display