Tüketici Dostu Dergisi|Çarşamba, Şubat 20, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Giyim » İçinizdeki Gizemli Kadın, MAGICFORM’la Moda Sahnesinde
  • Bizi takip edin !

İçinizdeki Gizemli Kadın, MAGICFORM’la Moda Sahnesinde 

iccamasır

Dünya modasını iç çamaşırı tasarımlarına taşıyan MAGICFORM, gül desenlerinin hakim olduğu Historical Roses Koleksiyonu’yla kadının çekiciliğini de ortaya çıkarıyor. Rönesans döneminden günümüz Avrupa ve Orta Doğu stillerine yansıyan mükemmel kadın imajı; sabahlık, iç çamaşırı, gecelik ve şemsiye tasarımlarından oluşuyor. Dantel, ipek, kadife, saten ve derilerin sıkça kullanıldığı koleksiyona turkuvaz, gül kurusu, şarap kırmızısı, mor, yeşim taşı, krem ve siyah renkleri hakim. Kadının kusursuz güzelliğini gotik ve modern çizgilerle ortaya çıkaran bu trend, moda sektöründe farklılık yaratıyor.

Gül Bahçesi Kadın Vücudunda Hayat Buluyor!

Victoriana, Gothic-styled Baroque ve Edwardiana etkilerinden ilham alınarak oluşturulan Historical Roses Koleksiyonu gül bahçesinin kadın vücudunda hayat bulmasını tasvir ediyor.

Bu anlatım, en özel sutyen, gecelik modellerini; yüksek bel kesimli külotları ve dantel bodyleri bir araya getiriyor. Tarihte farklı trendlerle ön plana çıkan gül desenlerinin dönemsel ruhları, bu tasarımlarla, kadının gizemli ve zarif yapısını keşfetmesini sağlıyor.

Tabiatınızın enerjisi bu trendle ortaya çıkıyor!

MAGICFORM’un, son dönem teknolojileri ve en kaliteli kumaşları kullanarak hazırladığı 2012 – 2013 Sonbahar/Kış koleksiyonun en büyük özelliklerinden biri de kadının tabiatını dengede tutması. Nasıl mı? Güzelleşmenin yanı sıra psikolojiye de etkisi olan bu tasarımlarda, doğanın en büyük hediyelerinden biri olan ipek egemenliği hissediliyor. Bu kumaş kadar diğer kullanılan malzemeler hatta desenlerin şekli ve kullanıldığı yerler bile; tabiatınızdan yola çıkarak kadınlık hormonunuzu düzenliyor; pozitif enerjinizi her zaman etrafınıza yaymanızı sağlıyor.

Markanın, ruhunuzdaki gizemli kadını keşfetmeniz için hazırladığı Historical Roses Koleksiyonu’nu; Nişantaşı Valikonağı Caddesi,  Kanyon, Ataköy A Plus ve Arena Alışveriş Merkezleri’nde bulunan MAGICFORM konsept mağazalarında, Boyner ve Debenams zincirlerinde, Türkiye’de 200’ü aşkın satış noktasında ayrıca www.magicformshop.com online alışveriş sitesinde bulabilirsiniz.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display