Tüketici Dostu Dergisi|Çarşamba, Şubat 20, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Giyim » Levi’s®’tan stil sahibi erkeklere şortlar
  • Bizi takip edin !

Levi’s®’tan stil sahibi erkeklere şortlar 

1339483509_SS12_redtab_lifestyle_D3_men_single

Levi’s® Yaz 2012 Koleksiyonu’nda erkekler için sunduğu yeni şort koleksiyonu, kareli ve çizgili gibi belirli desenlerin yanı sıra mavi,  yeşil ve gri gibi son derece havalı, yazlık pastel tonlarda karşımıza çıkıyor. Bu sezonun trendi sade, güneşte ağarmış ve yıpranmış bir görüntü veren diz hizasında şortlar.

Levi’s® Denim Şortlar

Denim severlerdenseniz ama jean pantolon giymek için hava çok sıcaksa, endişelenmeyin. Cool, ve oksidize gölgelerle sunulan ve son derece tarz bir kesimi olan Levi’s® denim şortlar yaz boyunca stil sahibi görünümünüzü güçlendirmek için yanınızda olacak.

Levi’s® Chino Şortlar

Levi’s® Chino Şortları gündüz rahat bir görüntü için sade beyaz tişörtle ya da cool bir görünüm için cardigan veya blazer ceketle kombinleyerek farklı tarzlar yaratılabilirsiniz. Levi’s® Chino Şort koleksiyonu, kumru grisi, yıkamış mavi ve kır yeşili gibi nötr renkler gibi yaz aylarına yakışır yumuşak tonlarda sunuluyor. Ürün yelpazesinde ayrıca çeşitli kareli ve çizgili desenler de bulunuyor.

Levi’s® Cargo Şortlar

Güneşte ağartılmış yıkamaların yanı sıra bir dizi canlı tonda erkeklerin beğenisine sunulan Levi’s® Cargo Şortlar, kolayca son derece rahat bir görünüm yakalamanıza yardımcı oluyor. Militer tazrda sert bir duruş sergileyen bu şortlar, koyu zeytin yeşili, hasat sarısı, Türk tütünü ve sıcak kum renklerde karşımıza çıkıyor.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display