Tüketici Dostu Dergisi|Pazar, Nisan 21, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Giyim » Loft ile bu yaz incecik bir görünüm
  • Bizi takip edin !

Loft ile bu yaz incecik bir görünüm 

croptouchLoft-0314 copy

Her yaştan kullanıcıya hitap eden ve efsane jean olarak herkesin aklında yer eden Loft, 2013 İlkbahar/Yaz Koleksiyonunda herkesi ince görünmeye davet ediyor. Son yıllarda yükselişte olan skinny jeanleri bu sezon ayrı bir yorum ile sunan Loft, Tanja, Lady ve Angelina modellerinin kesim özellikleriyle kadınları zayıf, ince ve uzun boylu görünmeye davet ediyor. Erkek grubunda da slim fit üstüne yoğunlaşan Loft, normal bel jeanlaeri de bir alternatif olarak sunuyor.

Kadın koleksiyonu kusursuzluk arayanlar için tasarlandı

Bu sene bayan jean pantolonlarda dar kesim skinny fit ve skinny flare modellerini ön plana çıkarmanın yanı sıra Tanja, Lady ve Angelina ile göz dolduran ve ince hissettiren Loft, renk olarak da açık renklerin egemenliğini sizlere sunuyor. Buz mavisinin yeniden moda literatüründe yazılmaya başladığı günümüzde Loft, üst denim grupta da slim kesim gömlekler ve yine açık renk tonlarla şıklığı tamamlıyor. Mevsimsel tamamlayıcı ürünlerin de geniş bir yer tuttuğu koleksiyonda, trençkotlar, denim ceketlerde yaza yaklaştığımız bugünlerde tamamlayıcılar olarak sunuluyor.

Erkek koleksiyonu açık renk egemenliğinde

Erkek koleksiyonunda da bu yıl incelik ve açık renk özelliklerine odaklanan Loft,  normal bel, slim fit, dar paça ve düşük bel, straight fit, düz paça modelleriyle ön plana çıkıyor. Renk olarak yine açık tonların yoğunlukta kullanıldığı koleksiyonda vintage görünümlerin popülerliği de giderek artıyor.  Loft Erkek Koleksiyonu ayrıca popüler modelleri olan Barny ve Terry Brown’ın düşük bel olarak kullanımıyla da bu sezon göz dolduruyor.  Erkek Koleksiyonunda tamamlayıcı ürünlerde ise indigo ve check detaylı renkli slim gömlekler bu yıl jeanlerinizi tamamlamanız için oldukça geniş bir koleksiyon sunuyor.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display