Tüketici Dostu Dergisi|Çarşamba, Şubat 20, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Giyim » www.kidycity.com: Çocuk Modası ve daha fazlası bu şehirde!
  • Bizi takip edin !

www.kidycity.com: Çocuk Modası ve daha fazlası bu şehirde! 

1334757041_DPP_8709

İhtiyaçlarınıza uygun, kaliteli ve kullanışlı ürünler sunan kidycity.com ile KANZ mağazalarındaki tüm ürünler ve daha fazlası bir tık uzağınızda! kidycity.com adresinde anne, bebek ve çocuk modası, binlerce çeşit ürün, birbirinden renkli ve çekici fırsatlar, özel indirimler ve yepyeni ürünler sizleri bekliyor!

Anne adayları, anneler ve çocuklar için her şey düşünülerek hayata geçirilen kidycity.com, hamilelik döneminden başlayarak annelerin ve 0-16 yaş çocukların tüm ihtiyaçlarına yönelik seçenekler sunuyor. Kidycity.com’da güvenilir ve sağlıklı binlerce ürün ve yüzlerce marka ile hem kendinizin hem de çocuklarınızın ihtiyaçlarını bir tıkla gidermeniz mümkün.

Bol seçenek ve güvenilir alışveriş kidycity.com’da!

Kidycity.com 0-16 yaş kız ve erkek çocuklara yönelik giyim ve aksesuar ürünlerinde birçok seçenek sunuyor. Ayrıca bebek arabası, oto koltuğu, ana kucağı, mama sandalyesi, oyun parkı, sağlık, hijyen, beslenme, oyuncak, hediyelik, kitap ve bebek odası bölümlerinde güvenilir ve seçkin markalara ulaşabiliyorsunuz. Hamile, anne, bebek ve çocuk ürünlerinde daha çok seçenek arasından daha kolay karar verebiliyorsunuz.

Kidycity.com, Kanz ve BEMA Grup deneyimi ve güvencesiyle hizmet veriyor. Kanz markasının aynı zamanda ortağı da olan BEMA Grup, 20 yılı aşkın süredir Türkiye’de ve 35 ülkede çocuk konfeksiyon ürünlerinin dağıtım ve üretimini yapıyor. Kanz dışında Steiff, Pampolina, Doll, Whoopi ve S&D gibi markaları da bünyesinde bulunduran BEMA Grup’un alışılan hizmet anlayışının internetteki tek adresi kidycity.com sizi çocuk alışveriş şehrine davet ediyor.

Kidycity.com, tüm alışverişlerde arabanız için Kidy Baby On Board Sticker ve anılarınız için Kidy Resim Çerçevesi Magnet hediye ediyor.

Kidycity.com’da bebek arabaları çok avantajlı!

Sıcak havaları hissetmeye başladığımız şu günlerde bebek arabası almayı düşünenler kidycity.com’daki avantajlı fiyatları görmeden karar vermesin. Maxi Cosi, Quinny, Maclaren, Doll ve daha birçok dünyaca ünlü bebek arabası markası indirimli fiyatlarla kidycity.com’da!
Online alışveriş         : www.kidycity.com
Facebook                    : www.facebook.com/kidycity
Twitter                       : www.twitter.com/kidycity

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display