Tüketici Dostu Dergisi|Pazar, Ekim 21, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Giyim » Yeni İnci’den Hava Destekli Parfümlü Sütyenler
  • Bizi takip edin !

Yeni İnci’den Hava Destekli Parfümlü Sütyenler 

Parfumlu Sutyen Imaj

Yeni İnci’nin, göğsü olduğundan bir beden daha büyük gösteren ve hareket ettikçe hoş bir koku yayan hava destekli parfümlü sütyeni ile fark yaratın.

Yeni İnci, göğüs kısmı parfümlü hava ile doldurulmuş, göğüsleri büyük gösteren Hava Destekli Parfümlü Sütyeni ile iç çamaşırı sektörüne farklı bir soluk getiriyor.

Sütyen konusunda ihtisaslaşan Yeni İnci, hava destekli parfümlü sütyeni ile dikkat çekiyor. AZO testi belgesi olan ve antibakteriyel özelliği taşıyan hava destekli parfümlü sütyen; göğsü olduğundan 1 beden daha büyük gösteriyor.

Kullanımı kolay, beyaz, siyah, ten ve ekru renk seçeneklerinde olan hava destekli parfümlü sütyen; hareket ettikçe etrafa hoş bir koku yayıyor.

Sütyen içindeki desteğin hava ile dolu olmasından dolayı sütyen üzerinde ağırlığı bulunmuyor. Hava desteği olduğu için doğal göğüs duruşuna uyumlu bir şekilde duruyor. Hava desteği yumuşak ve hareketli yapısından dolayı göğsü rahatsız etmiyor.

70/75/80/85 B ve 70-75-80 C beden aralığında olan hava destekli parfümlü sütyenin göğse temas ettiği kabın iç kısmı sağlık açısından önemli olan %100 pamuklu kumaştan üretildi. Diğer bölümler ise ele alındığında dokunuşu yumuşak, elbiselerin altına giyildiğinde herhangi bir pürüze sebep olmayacak, dayaklı mikro kumaştan üretildi.

www.yeniinci.com

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display