Tüketici Dostu Dergisi|Cuma, Nisan 19, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Kırtasiye & Ofis » Pelikan’dan yeni nesil “Inky” koleksiyonu
  • Bizi takip edin !

Pelikan’dan yeni nesil “Inky” koleksiyonu 

Pelikan_Inky Serisi_dekupe_6TL (1)

Pelikan yepyeni İnky kalem koleksiyonunu yeni nesil gençlerin beğenisine sunuyor.  Mavi, yeşil, kırmızı ve siyah renk seçeneklerinin bulunduğu Pelikan-Inky  kalemler öğrenciler, eğitim görenler ve ofis çalışanları için yazı yazmayı çok daha rahat ve zevkli hale getiriyor.

Pelikan Inky kalem koleksiyonu, mürekkep fiber uç özelliği ile benzerleri arasında ön plana çıkıyor. Birçok farklı renk seçeneğine sahip Pelikan Inky, mürekkep akışı kontrol sistemi ile de her türlü akma ve bulaşma tehlikesini önleyerek rahat ve kolay bir kullanım sunuyor.

Mavi, yeşil, kırmızı ve siyah renk seçeneklerinin bulunduğu Pelikan-Inky  kalemler öğrenciler, eğitim görenler ve ofis çalışanları için yazı yazmayı daha zevkli hale getiriyor. Pelikan Inky serisi, uzun yazı yazma süreçlerini keyfe dönüştürürken, şeffaf mürekkep haznesi ile de şık bir görünüm sunuyor.

Pelikan’ın geliştirdiği Inky serisinin her keseye uygun olmasının yanında, mürekkep fiber uç özelliği ile de estetik yazı yazımı kolaylaşıyor. Pelikan Inky kalemleri için tavsiye Edilen Satış Fiyatı sadece 6 TL’dir.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display