Tüketici Dostu Dergisi|Pazartesi, Kasım 19, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Kozmetik » Çift etkili “Diadermine Lift + Güneş Koruyucu Krem”
  • Bizi takip edin !

Çift etkili “Diadermine Lift + Güneş Koruyucu Krem” 

1333437591_Lift_Plus_Sun_Protection_Aile

Cilt bakımındaki yenilikçi anlayışını 107 yıldır koruyan Diadermine, çift etkili yepyeni ürünü “Diadermine Lift+ Güneş Koruyucu Krem” ile hem yaşlanmaya hem de güneş ışınlarının yol açabileceği hücre hasarlarına karşı mükemmel formülünü sunuyor:

1. İçeriğindeki SPF 30 güneş koruma faktörü ve yaşlanma karşıtı kompleks ile infrared teknolojisi; UVA, UVB ve kızılötesi ışınların yol açabileceği ciddi hücre hasarlarına karşı cildi korur.

2. Kolajen yapılandırıcılar ise cildinizdeki kolajen üretimini güçlendirmeye yardımcı olarak daha sıkı ve daha pürüzsüz bir görünüm sağlar.

Ciltte 25 yaşından itibaren ilk kırışıklıklar meydana gelir; yılın 365 günü maruz kalınan güneş ışınları ise görünür cilt yaşlanmasının %80’inden sorumludur. Ultraviyole ışınları, erken kırışıklıklara, canlılığını yitirmiş bir cilde ve yaşlılık lekelerine yol açar. Güneş ışınlarının içerdiği kızılötesi ışınlar ise cildin esnekliğini azaltır.

Cilt bakımındaki uzmanlığıyla benzersiz ürünler sunan 107 Yıldır Yenilikçi Diadermine, çift etkili en yeni ürünüyle, bu sorunlara ortak ve güçlü bir çözüm geliştirdi. Diadermine Lift + Güneş Koruyucu Krem, cildi hem sıkılaştırırken, hem de güneş ışınlarına karşı üstün koruma sağlıyor. SPF 30 güneş koruma faktörü olan ve infrared teknolojiyle zenginleştirilen yeni formül, UVA, UVB ve kızıl ötesi ışınların oluşturacağı hücre hasarlarına karşı cildi korumaya yardımcı olarak, yaşlanma karşıtı etki gösteriyor. İçeriğindeki kolajen yapılandırıcılar ise, ciltteki kolajen üretimini güçlendirerek sıkılaştırıcı etki sağlıyor.

Zararlı ışınları süzen beş ışın filtresi

Profesyonel güzellik yöntemlerinden ilham alarak, en yeni dermal ve estetik araştırmalardan yola çıkan Diadermine uzmanlarının geliştirdiği Diadermine Lift+ Güneş Kremi, zararlı kızılötesi, UVA ve UVB ışınlarının etkili şekilde süzülmesini sağlayan beş ışın filtresi içeriyor. Formülde yer alan kolajen aktivatörü ise ultra gerginleştirici bir etki sağlıyor ve ciltteki kolajen üretimini güçlendirmeye yardımcı oluyor. Böylece kolajen ağı kalınlaşıyor ve cildin tekrar gergin ve pürüzsüz olması sağlanıyor. Ciltte ilk bakışta görülen kırışıklık görünümü belirgin şekilde azalıyor ve cilt hissedilir derecede esnekleşiyor.

Cilde uyumluluğu dermatolojik testlerle kanıtlanan Diadermine Lift + Güneş Koruyucu Krem, tavsiye edilen 43,5 TL raf fiyatıyla tüketicilere sunuluyor.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display