Tüketici Dostu Dergisi|Çarşamba, Ekim 17, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Kozmetik » Cildinizi Dermokil deniz tuzu ile canlandırın
  • Bizi takip edin !

Cildinizi Dermokil deniz tuzu ile canlandırın 

Dermokil - Deniz Tuzu 14 - 19 TL. (1)

Baharın gelişiyle birlikte cildinizin yenilenmesi için bakım yapmak şart. Kışın kuruyan, yorgun düşen cildinizi Dermokil Deniz Tuzuyla canlandırmak ise sizin elinizde. Dermokil Deniz Tuzu cildinizin pH dengesini sağlayan etkili karışımıyla yorgun düşen vücudunuza terapi etkisi yaparak vücudunuzun rahatlamasını sağlıyor.

Cilt için oldukça gerekli zengin mineralleri içerisinde barındıran Dermokil deniz tuzu, ciltteki enerji akışını düzenleyerek vücudun pH dengesini sağlıyor. Bu sayede stresi azaltıp, yorgun düşen cildinizi rahatlatıp, kasları gevşeterek dinlenmenizi sağlıyor. Ayrıca Dermokil deniz tuzu, vücudunuzda sorunlu bölgelere masaj yapılarak uygulandığında selülit görünümünün azalmasın da katkı sağlıyor.

Dermokil Deniz Tuzu, Enfeksiyon Oluşumunu Engelliyor

Vücudun enerji akışını düzenleyerek pH dengesini sağlayan ürün, ciltte enfeksiyon oluşumunu da engelliyor. Cilt hastalıklarının çözümünde uygulanan bilimsel bir çözüm olan deniz tuzu, akne, siğil, çil, sivilce ve cilt lekelerinin oluşumunun önlenmesine karşı da son derece etkili. Dermokil deniz tuzu sürekli uygulandığında, cilde doğal ve sağlıklı bir görünüm kazandırıyor.

Tüm seçkin eczanelerden elde edebileceğiniz Dermokil Deniz Tuzu’nun tavsiye edilen satış fiyatı: 14 – 19 TL’dir.

 

www.dermokil.com.tr

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display