Tüketici Dostu Dergisi|Cuma, Nisan 19, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Kozmetik » Dudaklarınızdan düşmeyecek yeni trend: Pop Lips
  • Bizi takip edin !

Dudaklarınızdan düşmeyecek yeni trend: Pop Lips 

Golden Rose Manken Gorseli

Pop Lips! trendini uygulamak isteyen kadınlar için Golden Rose makyaj artistlerinin önerisi, dudak makyajı dışında sıfır makyajla görünmeniz… Bunun için belirgin bir göz makyajı ve allık kullanmak yerine, Ultra Rich Color Lipstick Creamy, Golden Rose Lipstick, Golden Rose Shimmer Gloss Lipgloss Serisi’nin dikkat çekici renklerini kullanarak Pop Lips! trendinin akımına siz de uyum sağlayabilirsiniz.

Parlak kırmızı, pembe, şeftali, turuncu tonlarını kullanmak ve dudakları ön plana çıkarmak için çerçeve kullanmak da bu trendin vazgeçilmez unsurları arasında yer alıyor.

Sedefsiz, ışıltılı ve metallic olmak üzere her zevke hitap eden 3 farklı özellikte üretilen Golden Rose Ultra Rich Color Lipstick Creamynin 51 numaralı fuşya rengi, dudaklarınızda uzun süreli güzellik ve bakım sağlayacak.

Golden Rose Lipstick Serisi’nde yer alan 128 numaralı mercan rengi ise, makyajınızda hiçbir desteğe ihtiyaç duymadan, feminen bir görünüme bürünmenizi sağlayacak. Dağılmayan kalıcı formülü ile dudaklarınızda mükemmel görünüm yaratan Golden Rose Lipstick, dudaklarınızı beslerken nemlendiriyor.

Işıldayan renk tonları ile baş döndüren dudaklara sahip olmanız için Golden Rose Shimmer Gloss Lipgloss, ekstra ışıltılı renkleri ile yıldız gibi çarpıcı ve parlak dudaklar vaad ediyor. İster tek başına ister rujunuzu üzerine uygulayabileceğiniz Golden Rose Shimmer Gloss Lipgloss, elmas ışıltısını dudaklarınıza taşıyacak.

Golden Rose Ultra Rich Color Lipstick’in fiyatı:  13.75 TL

Golden Rose Lipstick’in fiyatı: 12.75 TL

Golden Rose Shimmer Gloss Lipgloss’un fiyatı: 13.00 TL

Golden Rose’un tüm ürünlerini bir arada görebilmek ve daha fazla bilgi alabilmek için www.goldenrose.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 Golden Rose Pearl Gloss Lipgloss 09_13.00 TL

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display