Tüketici Dostu Dergisi|Çarşamba, Ekim 17, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Kozmetik » Kadınların erkeklerde sevdiği saç şekillerini biliyor musunuz?
  • Bizi takip edin !

Kadınların erkeklerde sevdiği saç şekillerini biliyor musunuz? 

tarkan

Kadınlar kadar olmasa da erkekler de ayna karşısında uzunca zaman geçirirler. Erkeklerin dış görünüşlerinde en önem verdikleri konu ise saçlarıdır. Hayatın en kadın hali Evoria erkeklere de bir güzellik yaptı ve kadınların erkeklerde en beğendiği saç modellerini araştırdı, işte sonuçlar:

Kısa saçların getirdiği modernlik

Kısa saçların getirdiği modern ve bakımlı görüntü, kadınların ilgisini oldukça çekiyor. Kadınların en favori saç şekli olan kısa ve bakımlı saçlara kuaförde sahip olunabileceği gibi, bir saç traş makinesi yardımıyla evde de yapılabilir. Evoria.com’da uygun fiyatlarla satışta bulunan Braun Hairperfect HC50 Saç Kesme Makinesi, saç kesme işini oldukça kolaylaştırıyor. Bu model özellikle düz saçlı erkekleri modern, karizmatik ve aynı zamanda sempatik bir havaya sokacaktır.

Dağınık ve tutkulu

Yataktan yeni çıkmış gibi görünen saçlar, kadınların erkeklere daha tutkulu bakmasını sağlar. Öyle ki, ellerini erkeklerin dağınık saçlarınızda gezdirmemek için kendilerini zor tutabilirler desek yalan olmaz. Evoria.com, bu saç şeklini sahip olmak için saçları ıslakken, köpük ya da bir miktar jöle ile şekillendirmeyi öneriyor. Köpük ya da jöle sürülen saçların daha çabuk yıpranacağını unutulmamalı, şampuan seçimi de buna göre yapılmalı. Evoria.com’da indirimli fiyatla satışta bulunan Sebamed onarım şampuanı saç derinize iyi gelecektir.

Uzun ve dağınık saçlarla gizemli görünün

Erkeklerde uzun saçlar, kadınlarda hep gizemli ve romantik bir his yaratmıştır. Uzun saçlar ister toplanmış ister dağınık olsun; romantik bir hava yaratarak kadınların aklını başından alır.  Evoria, bu formu yakalamak için saçları fön makinesi ile kuruturken hafif şekil vermeyi öneriyor. Evoria.com’dan indirimli fiyatlarla satın alabileceğiniz John Frieda Frizz-Ease Straight Ahead Düzleştirici Etkili Günlük Şampuan, saçlarınızı daha bakımlı gösterecektir.

Seksi üç numara

Yüz şekli uygun olan erkekler bu modeli kesinlikle denemeliler! Çünkü bu tip saç modeli, yüzü direk ortaya çıkarır ve  dikkat çekici bir ifade kazandırır. Üç numara saç modeline sahip olan erkeklerin kadınlara fazlasıyla çekici ve seksi göründüğünü söyleyelim! Modeli uygulamak için, işinin ehli bir kuaför bulmak yeterli olacaktır. Sonraki günlerde tek yapılması gereken saçı yıkamak ve kurutmak. Evoria saç kısa da olsa yıkanmada kullanılan şampuanın önemli olduğunun altını çiziyor ve her saç tipi için uygun olan Hayashi Fit System günlük şampuanı öneriyor.

Kırlaşmış saçlar kışkırtıyor

Kadınlar kırlaşmış saçlara sahip olgun erkeklerin yanında kendilerini daha güvende ve huzurlu hisseder. Kırlaşmış saçlara sahip erkekler, doğru saç stili ile daha kışkırtıcı, seksi ve gizemli bir havaya bürünebilirler. Bunların hepsine sahip olan bir erkeğe hangi kadın karşı koyabilir ki? Evoria.com, böyle bir saça sahip erkeklerin saçlarına iyi bakmaları gerektiğini hatırlatıyor. Saçların dökülmemesi için güçlendirici şampuanları kullanmak önemli. Güçlü, dayanıklı ve canlı saçlar için Down Under Natural’s 2’si1 arada şampuana Evoria.com’dan indirimlerle fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Karşı cinsi büyüleyecek müthiş saçlara sahip olmak için ihtiyacınız olan tüm ürünlere, www.evoria.com’dan birbirinden cazip fiyatlarla ve  bir tıkla ulaşabilirsiniz.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display