Tüketici Dostu Dergisi|Cumartesi, Şubat 23, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Kozmetik » Nexcare Sıcak-Soğuk Kompres Paketleri ile ağrılarınıza veda edin
  • Bizi takip edin !

Nexcare Sıcak-Soğuk Kompres Paketleri ile ağrılarınıza veda edin 

1318336331_Nexcare_Mini_sicak-soguk_paketi

Yenilikçi ürünleri ile yediden yetmişe herkesin yanında olan Nexcare, Sıcak-Soğuk Kompres Paketleri ile küçük yaralanma, sızı ve ağrıların ilaçsız ve doğal tedavi yolunu açıyor. Amatör veya profesyonel spor yapıyorsanız veya sadece gündelik yaşamınızda herhangi bir sebeple oluşmuş kas ve eklem ağrıları çekiyorsanız, Nexcare Sıcak-Soğuk Kompres Paketleri kendinizi iyi hissetmeniz için her an yanınızda…

Tüm ezilme, burkulma ve ağrılarla spor yaralanmaları için ideal olan Nexcare Sıcak-Soğuk Kompres Paketleri, kasları gerilmiş koşuculardan, eklem iltihaplı hastalara kadar herkesin yardımcısı oluyor. Hareketli veya stresli bir günün ardından oluşan günlük sızı ve ağrılarla başa çıkmanızı sağlayan ürünler, ister sıcak ister soğuk olarak kullanılabiliyor.

Soğuk kullanıldığı zaman burkulmalar, gerilmiş kas ve bağlar, ikincil yanık veya haşlanmalar, ezikler ve şişlikler, baş ağrıları ve migren, burun kanamaları, diş ağrıları, sinek ısırıkları ve sokmalara iyi gelen Nexcare Sıcak-Soğuk Kompres Paketleri; sıcak kullanıldığında ise romatizma ve eklem iltihaplanmaları, kas katılaşması, sırt veya adet ağrıları, tansiyon kaynaklı baş ağrıları ve yavaş kan dolaşımına fayda ediyor.

Sıcak su içerisinde bekletip ısıtılarak ya da buzdolabında soğutularak, yıllar boyunca tekrar tekrar kullanılabilen Nexcare Sıcak-Soğuk Kompres Paketleri’nin 2 boyu mevcut: Nexcare Standart Kompres özel kılıfı ile ürünü dizinize sabitlemenize imkan verip hareket özgürlüğü sağlarken; Nexcare Mini Kompres küçük alanlarda ve çocuklarda rahatlıkla uygulanıyor.

Nexcare’in yeni ürünleri ile adet, kas ve benzeri sancıları, yaralanma ve burkulmalardan doğan ağrıları kolayca atlatacak; tüm bu problemlerinizden pratik ve doğal bir yolla kurtulacak; gündelik hayatınıza kaldığınız yerden kolayca devam edebilmenin güven ve rahatlığını yaşayacaksınız.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display