Tüketici Dostu Dergisi|Pazar, Ekim 21, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Kozmetik » Şekilciler İçin Yeni Ambalajı ve Geliştirilmiş Nano Teknoloji Formülüyle Fonex Wax
  • Bizi takip edin !

Şekilciler İçin Yeni Ambalajı ve Geliştirilmiş Nano Teknoloji Formülüyle Fonex Wax 

FONEX WAX GRİ 5TL

Yaklaşan soğuk günlerde saçlarımızın daha bakımlı ve göz alıcı olmasını isteriz. Kolay şekle giren ve rüzgarda çabuk bozulmayan, bakımlı saçlar herkesin hayalidir. Eğer sizde bakımlı, parlak, kolay şekle girebilen ve elektriklenmeyen saçlara sahip olmak istiyorsanız sizin için bir önerimiz var…

Altı ayrı çeşide sahip Fonex Wax’la saçlarınıza istediğiniz şekli kolayca verirken, göz kamaştırıcı parlaklığı da kolayca elde edebilirsiniz. Kuru, nemli veya hafif ıslak saçlara rahatlıkla uygulayabileceğiniz Fonex Wax, geliştirilmiş nano teknoloji formülüyle saçlarınıza eşsiz bir parlaklık ve ıslak bir görünüm kazandırır, doğal şekiller vermenizi sağlar.

Benzersiz saç modelleri için şekillendirici ve parlatıcı krem özelliklerine sahip Fonex Wax’lar saçı yağlandırmadan, saça uzun süre kalıcı ve sabit bir duruş kazandırır.

Saç güzelliğine düşkün olanlara Fonex Wax’tan bir iyi haber daha; Fonex Wax’lar, saçınızdan şampuanlama gerektirmeden, sadece suyla durulamayla bile çıkıyor.

Yenilenen özel tasarımlı ambalajıyla da göz alan 6 çeşit Fonex Wax’tan biri mutlaka size göre…

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display