Tüketici Dostu Dergisi|Cumartesi, Şubat 23, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Kozmetik » Sezonun gözde rengi lavantanın cazibesine kapılacaksınız
  • Bizi takip edin !

Sezonun gözde rengi lavantanın cazibesine kapılacaksınız 

1346148320_Golden_Rose_Makyaj_G__rsel

Golden Rose, trend yaratan ürünleriyle hem gözlerde hem de tırnaklardaki cazibeyi ön plana çıkarıyor. Golden Rose makyaj uzmanlarının da bu sezon için ilk seçimlerinden olan lavanta, feminen ayrıntılarda derinlik kazanıyor.

Gözlerde modern gölgeler

Leylak rengiyle 2012 yılının makyaj modasında ön plana çıkan Golden Rose Silky Touch Pearl Eyeshadow, gözlerde gizemli bir görünüm sağlarken, bakışlarınıza derinlik katıyor. Pratik kullanım için tasarlanan küçük kutusu ile makyaj çantasında kolaylıkla taşıyabileceğiniz Golden Rose Silky Touch Pearl farın birbirinden farklı 34 rengi bulunuyor. Fiyat: 9.50 TL

Lavanta renginin gözlerde oluşturacağı muhteşem kontrast için Golden Rose makyaj uzmanlarının önerisi, öncelikle kirpiklerin Golden Rose Cat Walk Mascara ile belirginleştirilmesi. Golden Rose Silky Touch Pearl Far’ın 206 numaralı ametist rengini göz kapağınıza uygulayarak, rengi kaşlarınıza doğru dağıtın. Golden Rose Silky Touch Pearl Far’ın 131 lavanta rengini ise, göz kenarlarınıza doğru ametist rengi ile karıştırarak modern gölgeler yakalayabilirsiniz.

Şık tasarımlı ambalajı ile Golden Rose Fantastic Color Oje, 180 numaralı lavanta rengiyle tırnaklardaki cazibeyi ön plana çıkarıyor. Fantastic Color Oje, içeriğindeki özel bileşenler sayesinde tırnaklara daha parlak bir görünüm kazandırırken, dayanıklı formülü ile uzun süreli kalıcılık sağlıyor. Fantastic Color Oje’nin özel tasarlanan fırça yapısı ile kolay sürülmesini, tırnaklarda ojenin daha çabuk kurumasını sağlıyor. Fiyat 3,50 TL.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display