Tüketici Dostu Dergisi|Cuma, Nisan 19, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Kozmetik » Tekin Acar Cosmetics’de güneş ürünlerinde %50’ye varan indirim
  • Bizi takip edin !

Tekin Acar Cosmetics’de güneş ürünlerinde %50’ye varan indirim 

Tekin Acar Cosmetics GünesKampanyası2013

Tekin Acar Cosmetics yaz aylarına özel indirimler sunuyor. 17 Mayıs – 31 Ağustos 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Güneş Ürünleri’ne özel 2.ürün alışverişlerinde yüzde 50’ye varan indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Mükemmel nemlendirme

Tropikal tonları ile bronzluk elde etmek isteyenler için ideal olan Concentrated Super-Tanning Unguent bronzlaşma etkisini, Unipertan ile havuç ve ceviz kabuğu yağlarından oluşan bileşen arttırır. Güneş koruyucu içermez, ancak içeriğinde değerli bitki yağları, saf balmumu ve E vitamini ile mükemmel nemlendirme, besleyici, sıkılaştırıcı ve yaşlanma karşıtı özelliklere sahip. Çok uzun saatlerdeki güneşlenmelerde cildi korur ve banyodan sonra bile cildin yumuşak kalmasını sağlar.

Fiyat: 85 TL

Hem korur, hem bronzlaştırır

Moısturızıng Tanning Spray SPF 20 muhteşem ve mükemmel bir bronzluk elde etmenizi sağlar. Renksiz ve son derece temiz bir cilt bırakır. Vücuda anında nüfuz eder ve hemen kurur. Jojoba ve Tamanu yağları sayesinde  son derece yumuşak ve nemli bir cilt bırakır. UVA ve UVB  ışınlarına karşı tam ve sürekli koruma sağlar.

fiyat: 81 TL

Uzun süre bronz kalmak isteyenlere

Ultra yumuşak ve cilt üzerinde oldukça hoş bir etki yaratan bu süper bronzlaşma sütü kullanıldığında, hızlı bir şekilde, ışıltılı ve uzun süreli bronzluk elde edilir. Supertanning Moisturizing Milk Spray SPF 6 bronzlaşırken, cildinizin bakımını da sağlar. E vitamini ve nemlendirici, besleyici ve sıkılaştırıcı tarafından zengin olan bu ürün, cildinizi yaşlanmanın etkilerinden korur. Yağ içermeyen bu ürün ultra nemlendirici ürün isteyen kişiler için idealdir.

Fiyat: 75 TL

Aromaterapi ile canlandırıcı peeling

İtalya’da 1 milyondan fazla satan bu eşsiz vücut ürünü yapılırken; aromaterapi etkisi ve cildi canlandırmak için deniz suyu kullanılarak üretilmiştir. Talasso Scrub içeriğinde 90 farklı tuz çeşidi ve çeşitli yağlarla enerji esansları bulundurur. Tüm cilt tiplerine uygun olan Talasso-Scrub duştan önce masaj ile vücuda yedirildiğinde gözenekleri açar ve vücudu rahatlatır.

Fiyat: 138 TL

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display