Tüketici Dostu Dergisi|Perşembe, Ekim 18, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Nar almaktan korkmayın, lekeleri Bingo’ya bırakın
  • Bizi takip edin !

Nar almaktan korkmayın, lekeleri Bingo’ya bırakın 

1341907532_Hazal_Kaya_Bingo

Deterjan sektöründe çeyrek yüzyılı aşkın süredir rakiplerinden farklılaşan yenilikçi ve iddialı marka Bingo, yenilenen logosunun yanı sıra yeni ürün serisi “Nar Lekesinde Bile Etkili” Bingo Matik ile temizliğe yeni bir vizyon getirecek.

Kadınların lekesinden korktuğu için eve almadığı nar lekesinin temizliği için üretilen Bingo Matik Serisi, yeni ambalajı ve özel formülü ile nar lekesini bile kusursuz temizleyerek mükemmeli isteyen kadınların tek tercihi olacak.

Bingo’nun “Nar Lekesinde Bile Etkili” olan özel formülü ile ürettiği Bingo Matik Serisi, diğer lekelerde de mükemmel sonuç yaratacak.

Bingo Matik Sensitive Parfümlü, Bingo Matik Erguvan Esintisi, Bingo Matik Parfümsüz ürünlerinden oluşan seri, farklı bir ürün kullanmaksızın, çıkmayacağı düşünülen lekelerde bile kusursuz temizlik sağlayacak.

Bingo Matik Sensitive Parfümlü’nün efsane bebek kokusu yenilenen özel formülü sayesinde “Nar Lekesinde Bile Etkili” temizlik sağlarken, Bingo Matik Erguvan Esintisi mevsim ne olursa olsun erguvan kokusunu kusursuz temizlikle evinize ve çamaşırlarınıza taşıyacak. Bingo Matik Parfümsüz, hassas ciltler ve alerjik bünyeler için boyasız ve parfümsüz yeni ürünüyle de kadınları en iyi anlayan olduğunu gösterecek.

Bingo ile ilgili daha fazla bilgi alabilmek için www.bingo.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display