Tüketici Dostu Dergisi|Cumartesi, Ocak 19, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Yiyecek & İçecek » Burger King, Ramazan ayı boyunca SULTAN MENÜ kampanyası ile farklı menü seçenekleri sunacak
  • Bizi takip edin !

Burger King, Ramazan ayı boyunca SULTAN MENÜ kampanyası ile farklı menü seçenekleri sunacak 

BK-ramazan2

1995 yılından bu yana TAB Gıda ile Türkiye’de faaliyet göstermeye başlayan, Burger King®, Ramazan ayı boyunca SULTAN MENÜ kampanyası ile sevenlerine farklı menü seçenekleri sunacak..  Doyurucu, lezzetli ve zengin içerikli iki farklı alternatif ile sunulan SULTAN MENÜLER, Burger Kingçiler’in vazgeçilmezi olacak.

Benzersiz Whopper lezzetini tercih eden Burger Kingçiler, yanında çorba, çıtır orta boy patates, büyük boy içecek ve su ile oruçlarını açacak; Apple Pie ile damaklarını tatlandıracaklar.

Burger King’in diğer seçeneği ise tavuk eti sevenler için. Tendercrisp lezzetini tercih edenler   yanında yine çorba, çıtır orta boy patates, büyük boy içecek, su ve Apple Pie ile oruçlarını açacaklar. Tüm Burger Kingçiler Ramazan ayı boyunca günün her saati satışta olacak SULTAN MENÜLERİN her birine sadece 13,95 TL’ye sahip olacaklar.

BURGER KING® hakkında daha çok bilgi sahibi olmak için Burger King Blog sayfasını www.burgerkingtr.com  ve Burger King’de Yaşam sayfasını www.burgerkingdeyasam.com adresinden ziyaret edebilir veya Facebook (www.facebook.com/Burger.King.Turkiye) ve Twitter  (twitter.com/#!/BurgerKingTR ) üzerinden yenilikleri takip edebilirsiniz.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display