Tüketici Dostu Dergisi|Perşembe, Şubat 21, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Yiyecek & İçecek » Buzlu Çay Pazarının markası AriZona Iced Tea Türk Tüketicisi ile buluşmaya hazırlanıyor
  • Bizi takip edin !

Buzlu Çay Pazarının markası AriZona Iced Tea Türk Tüketicisi ile buluşmaya hazırlanıyor 

419322_414326465290971_1556475673_n

Amerikanın en büyük buzlu çay markası AriZona Iced Tea Türk tüketicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. 2011 yılında yaklaşık 2,5 milyar dolar cirosu ile yüzde 39,0 ile Amerika buzlu çay pazarının lideri olan AriZona, gözünü Ortadoğu, Orta Asya, Rusya ve Türkiye’ye çevirdi. Türkiye dağıtımını Dmc Group Türkiye ile yapacak olan AriZona, Avrupa’dan sonra Ortadoğu, Orta Asya, Rusya ve Türkiye’ye de girerek dünya çapında liderlik hedefi yapıyor.

En iyi beyaz,yeşil ve siyah çay yapraklarından üretilen  aromasını, antitoxi’dan özelliği ve gerçek meyvelerden oluşan mükemmel lezzeti ile, Türkiye’de pek çok farklı aroması ve bir ilk olan ister sıcak ister soğuk tüketilebilme özelliği ile raflarda yerini almaya hazırlanıyor.

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka, dünyada sadece lezzetiyle değil ödüllü ambalajlarıyla da tanınıyor. Sloganları ise “trendi takip edenlerden değil, trendi yaratan olmak.”

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display